Мешканець окупованого Донецька показав міський балконний "водогін": "Дякуємо, Росіє!". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому мешканець багатоповерхівки в окупованому Донецьку збирає дощову воду на балконі.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно "водогін", сконструйований із пластикової пляшки та шлангу. Пристрій дозволяє зливати дощову воду у відро в "автоматичному" режимі.
"Пристрій для збору води в Донецьку. Місто, яке приймало Євро-2012 і в якому виступали Бейонсе та Ріанна, тепер живе так. Дякуємо, Росіє!", - йдеться у коментарі до відео.
Топ коментарі
+39 Дужан Міхал
показати весь коментар
23.07.2025 12:17 Відповісти Посилання +35 Система Станиславского
показати весь коментар
23.07.2025 12:09 Відповісти Посилання +29 Відділ охорони ґрунтів
показати весь коментар
23.07.2025 12:12 Відповісти Посилання