10712 відвідувачів онлайн

Мешканець окупованого Донецька показав міський балконний "водогін": "Дякуємо, Росіє!". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому мешканець багатоповерхівки в окупованому Донецьку збирає дощову воду на балконі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно "водогін", сконструйований із пластикової пляшки та шлангу. Пристрій дозволяє зливати дощову воду у відро в "автоматичному" режимі.

"Пристрій для збору води в Донецьку. Місто, яке приймало Євро-2012 і в якому виступали Бейонсе та Ріанна, тепер живе так. Дякуємо, Росіє!", - йдеться у коментарі до відео.

Топ коментарі
+39
Зато нє кормят Івропу. Як і хотіли.
показати весь коментар
23.07.2025 12:17 Відповісти
+35
ТЕХНОЛОДЖИЯ
показати весь коментар
23.07.2025 12:09 Відповісти
+29
Ну а на шо вы домбурасята рассчитывали, когда срывали Украинские флаги в 2014??? Это начало только...
показати весь коментар
23.07.2025 12:12 Відповісти

Завантаження...