11871 відвідувач онлайн
8 415 29

Росіянка із Кузбасу бідкається, що невідомі пошкодили на кладовищі могили "героев сво": "Все разбито. Все валяется. Как такое может быть?!". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому росіянка із Кузбасу фільмує пошкоджені невідомими могили "героев сво".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, росіянка обурюється таким "неподобством" і каже що невідомі не оминули жодної могили російських військових.

Топ коментарі
+34
бульдозером це сміття треба згорнути.
показати весь коментар
24.07.2025 11:40 Відповісти
+22
Херої, сдох максім да і путін з ним
показати весь коментар
24.07.2025 11:37 Відповісти
+18
Как вААЩе єто может бить? А так як ці виродки пішли вбивати українців. Свинособакам свинособача смерть!
показати весь коментар
24.07.2025 11:42 Відповісти

Завантаження...