Росіянка із Кузбасу бідкається, що невідомі пошкодили на кладовищі могили "героев сво": "Все разбито. Все валяется. Как такое может быть?!". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому росіянка із Кузбасу фільмує пошкоджені невідомими могили "героев сво".
Як повідомляє Цензор.НЕТ, росіянка обурюється таким "неподобством" і каже що невідомі не оминули жодної могили російських військових.
Топ коментарі
+34 Benk
показати весь коментар
24.07.2025 11:40 Відповісти Посилання +22 Злий Укр
показати весь коментар
24.07.2025 11:37 Відповісти Посилання +18 Митя Дядя
показати весь коментар
24.07.2025 11:42 Відповісти Посилання