7840 відвідувачів онлайн

Українські захисники відбили комбінований штурм: знищено танки та піхоту окупантів на Сіверському напрямку. ВIДЕО

В районі Білогорівки на Сіверському напрямку розрахунки FPV та екіпажі "Vampire" прикордонного підрозділу "Фенікс" зупинили масовану атаку ворога. Окупанти задіяли важку техніку. Результат – знищено 2 танки, броньовану машину, легкову автівку.

Піхота намагалася розсіятися, але марно: втекти не вдалося нікому, повідомляє Цензор.НЕТ.

Завантаження...