7725 відвідувачів онлайн
3 322 12

Коломойський та Бологолюбов програли в Лондонському суді справу Приватбанку, - Береза. ВIДЕО

Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов програли в Лондонському суді справу "ПриватБанку" на суму майже $5 мільярдів.

Про це повідомив екснардеп Борислав Береза, інформує Цензор.НЕТ.

На думку Берези, цей вердикт може стати переломним моментом не тільки для олігархів, а й для президента Зеленського, якщо в справі спливуть "ті самі офшори з Panama Papers, пов’язані з "Кварталом 95" та його оточенням". 

Коломойський може спробувати відповісти, оприлюднивши компромат на президента України, вважає екснардеп.

Топ коментарі
+4
А може він збирав на ноти?
показати весь коментар
29.07.2025 19:21 Відповісти
+3
Пісец підкрався до піаніста
показати весь коментар
29.07.2025 19:17 Відповісти
+3
Та да, побреши ще про щось.
" Гонтарєва" , нічого " нє празєвала".
Гонтрарєва стала головою НБУ у 2014- му році. А Бєня виаодив гроші із банку із момента отримання банком ліцензії, ще із 90- х.
І протягом десятиріч, Бєня платив Кучмі, Стельмаху, Юлі Косатій, щоб ті давали грошей на підтримання ліквідності у найбільшому недержавному банку України.
А коли сталасьмчергова банківська криза 2014 року, НБУ якраз і відмовився давати гроші Привату, взамін на ті що вивів Коломоймський.
І проблєма на яку десятиріччями закривали очі в Україні вилізла у вигляді неплатоспросожності Приватбанку.
показати весь коментар
29.07.2025 20:09 Відповісти

Завантаження...