Війська РФ знову вдарили КАБами в районі мосту в Херсоні: загинув чоловік (оновлено). ВIДЕО
Зранку 3 серпня 2025 року російські військові знову атакували Херсон із авіації.
Про це повідомив у телеграм-каналі голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін, інформує Цензор.НЕТ.
"Попередньо, зафіксовано влучання в районі мосту", - зазначив він.
За словами Прокудіна, інформація щодо постраждалих та пошкодження встановлюється.
Оновлена інформація
Як пізніше пояснив Прокудін, попередньо, сьогоднішній удар обірвав життя чоловіка.
"Зокрема, є кілька влучань по Острівському мосту. Через пошкодження рух ним ускладнений, але наразі можливий", - йдеться у повідомленні.
Нині у мікрорайоні Корабел залишаються близько 1800 людей, серед них – 187 маломобільних та 31 дитина. ОВА працює над їхньою евакуацією.
Наявні 35 транспортних засобів, призначених для евакуації, у тому числі автомобілі "швидкої" для транспортування маломобільних людей.
"Для кожного й кожної, хто вирішить евакуюватися, підготовлені місця для комфортного проживання у прихистках.
Наразі є близько 50 заявок на виїзд, з них 18 — від маломобільних жителів. Працюємо й з родинами з дітьми – уже семеро погодилися виїхати. На жаль, маємо й дві категоричні відмови.
Закликаю жителів Корабела виїжджати. Не ризикуйте життям. Ви отримаєте допомогу на кожному етапі — від виїзду і поселення до подальшого проживання", - резюмує очільник області.
Напередодні повідомлялося, що окупанти вдарили КАБами по Херсону: пошкоджено автомобільний міст, мешканців мікрорайону Корабел закликають евакуюватися.
В реальності наше "місто-герой" щодня руйнують, зносять кабами, за людьми і котами полюють дрони ,- просто для розваги ..
Що блть в цьому "хероічного"????
Вивозити людей, тоді легше і СОУ буде