9204 відвідувача онлайн

Війська РФ знову вдарили КАБами в районі мосту в Херсоні: загинув чоловік (оновлено). ВIДЕО

Зранку 3 серпня 2025 року російські військові знову атакували Херсон із авіації.

Про це повідомив у телеграм-каналі голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін, інформує Цензор.НЕТ.

"Попередньо, зафіксовано влучання в районі мосту", - зазначив він.

За словами Прокудіна, інформація щодо постраждалих та пошкодження встановлюється.

Оновлена інформація

Як пізніше пояснив Прокудін, попередньо, сьогоднішній удар обірвав життя чоловіка.

"Зокрема, є кілька влучань по Острівському мосту. Через пошкодження рух ним ускладнений, але наразі можливий", - йдеться у повідомленні.

Нині у мікрорайоні Корабел залишаються близько 1800 людей, серед них – 187 маломобільних та 31 дитина. ОВА працює над їхньою евакуацією.

Наявні 35 транспортних засобів, призначених для евакуації, у тому числі автомобілі "швидкої" для транспортування маломобільних людей.

"Для кожного й кожної, хто вирішить евакуюватися, підготовлені місця для комфортного проживання у прихистках.

Наразі є близько 50 заявок на виїзд, з них 18 — від маломобільних жителів. Працюємо й з родинами з дітьми – уже семеро погодилися виїхати. На жаль, маємо й дві категоричні відмови.

Закликаю жителів Корабела виїжджати. Не ризикуйте життям. Ви отримаєте допомогу на кожному етапі — від виїзду і поселення до подальшого проживання", - резюмує очільник області.

Напередодні повідомлялося, що окупанти вдарили КАБами по Херсону: пошкоджено автомобільний міст, мешканців мікрорайону Корабел закликають евакуюватися.

Топ коментарі
+12
"Зафіксовано влучання в районі мосту", тобто сьогодні у міст не влучили, а в район мосту. Втім, якщо якомусь з упирів у мордорських погонах спала на думку ідея знищити міст, то вони будуть колупати КАБ-ами цей район, допоки його не знищать. Очевидно, цей район тепер становить додаткову небезпеку для мешканців, краще б, принаймні у кого є можливість і воля, прислухатися до порад про евакуацію, бо вчорашнє пошкодження і руйнування будинків біля мосту, навряд чи останнє.
показати весь коментар
03.08.2025 13:40 Відповісти
+10
Тим більше, що завезти воду і харчі небезпечно а скоро буде неможливо, крім лодок
показати весь коментар
03.08.2025 14:52 Відповісти
+10
Дуже якось по Марафонному пафосно написано (((((((
В реальності наше "місто-герой" щодня руйнують, зносять кабами, за людьми і котами полюють дрони ,- просто для розваги ..
Що блть в цьому "хероічного"????
Вивозити людей, тоді легше і СОУ буде
показати весь коментар
03.08.2025 14:54 Відповісти

Завантаження...