11494 відвідувача онлайн

Вибухи у Волгоградській області: дрони атакували залізничний вузол у Фролово. ВIДЕО

У ніч на 4 серпня безпілотники атакували Росію. Як стало відомо, було уражено важливий залізничний вузол у Фролово у Волгоградскій області.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські телеграм-канали.

Місцеві мешканці повідомляють про роботу ППО. Зокрема вибухи було чутно над містами Михайлівка та Фролово.

За даними російських ЗМІ, цього разу було атаковано важливий залізничний вузол у Флорово. Крім того, БпЛА уразили диспетчерську на території залізничного вузла у Флорово. Місцеві жителі повідомили про пожежу на станції.

Ймовірно йдеться про залізничну станцію "Арчеда" у місті Фролово Волгоградської області Росії. Залізнична станція "Арчеда" відіграє важливу роль у військовій логістиці Росії. Саме через цей вузол постачаються ресурси та техніка для підтримки військових операцій.

На цей момент офіційної інформації від влади про масштаби пошкоджень та втрати серед техніки чи особового складу немає. Відомо лише, що пожежа на станції "Арчеда" триває.

Топ коментарі
+28
Диспетчерська - це добре... Залізничний вузол паралізовано... Зупинився рух поїздів... Тепер "нада пафтарить" по сусідніх вузлах - бо там почали збиваться в купу ешелони... А там пальне, **********...
показати весь коментар
04.08.2025 06:37 Відповісти
+13
"сусідніх" близько там нема, але південніше за 60 км по цій гілці у Іловлі є тягова підстанція "Колоцкій тяговая" (49°17'27.1"N 44°00'34.3"E), як раз після відгалуження на Саратов-Енгельс. Якщо розфігачити цю ТПС, то рух по обом напрямкам Волгоград-Ліпєцк і Волгоград-Саратов буде паралізовано. І там до речі шоб два рази не вставать, по тій же гілці у напрямку на південь до Волгограда у Котлубані знаходиться арсенал ГРАУ 1-го розряду (48°59'50.4"N 44°12'53.8"E), у якому зокрема зберігаються і ракети для ОТРК. Якщо пам'ять мене не підводить, останній раз ми атакували цей арсенал у серпні минулого року, і ця атака могла би прикрасити всю цю залізничну метушню.
показати весь коментар
04.08.2025 08:09 Відповісти
+8
А навіщо скрепним поносцям ця велика шайтан-арба, яку називають поїзд? Піп гундяй їх не святив кадилом, тим більше шо для сиравжнього кацапа це не скрепно. Друге діло для кацапа запрягти конячку і їдь, куди кацапська душа побожає. Хочеш - на концерт йосі кака.бздона, хочеш - в ліс красти дрова
показати весь коментар
04.08.2025 07:09 Відповісти

Завантаження...