9848 відвідувачів онлайн
9 689 16

Уцілілий росіянин про спробу штурму українських позицій: "Хотели зайти группами. П#зды нам как дали - назад до сих пор выйти не можем". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому уцілілий окупант розповідає про невдалий штурм українських позицій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, зі слів росіянина, на штурм рухалося кілька штурмових груп. Його група заблокована і не має можливості відступити. 

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+30
-Почему кричит тот русский?
-Не знаю, орехов наверное хочет.
-А х...й в ср@ку он не хочет?
-Пробовали...Кричит!
показати весь коментар
08.08.2025 10:56 Відповісти
+23
чтоб вы оккупанты там и остались, кормили червей
показати весь коментар
08.08.2025 10:58 Відповісти
+16
Слава Нашим Воїнам ЗСУ. Дай Боже вам сил і здоров'я товкти кацапську наволоч.
показати весь коментар
08.08.2025 11:01 Відповісти

Завантаження...