Окупанти буксирують крадені "Жигулі": "Машину с пацанами отмародерили. Хохляцкие номера". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому окупанти буксирують крадені "Жигулі" з українськими номерами.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, росіянин на записі зізнається, що їх "трофей" - результат мародерства.
"У Херсонській області росіяни привласнили автомобіль мирних мешканців, вирішивши, що він більше потрібній їм, ніж законним власникам. Армія вбивць, ґвалтівників, мародерів і живодерів у всій своїй "красі", - зазначає у коментарі автор публікації.
Топ коментарі
+18 Яр Холодний
показати весь коментар
20.08.2025 11:28 Відповісти Посилання +16 Vasyl Ivanyk
показати весь коментар
20.08.2025 11:33 Відповісти Посилання +13 Randall Flag #387882
показати весь коментар
20.08.2025 11:20 Відповісти Посилання