10876 відвідувачів онлайн

Окупанти буксирують крадені "Жигулі": "Машину с пацанами отмародерили. Хохляцкие номера". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому окупанти буксирують крадені "Жигулі" з українськими номерами.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, росіянин на записі зізнається, що їх "трофей" - результат мародерства.

"У Херсонській області росіяни привласнили автомобіль мирних мешканців, вирішивши, що він більше потрібній їм, ніж законним власникам. Армія вбивць, ґвалтівників, мародерів і живодерів у всій своїй "красі", - зазначає у коментарі автор публікації.

Топ коментарі
+18
Молодці...Тепер не скажуть на суді, що "не знали, что такое делать нельзя" - самі дали точну юридичну кваліфікацію вчиненого...
показати весь коментар
20.08.2025 11:28 Відповісти
+16
Незабаром на тій машині до кобзона поїдуть
показати весь коментар
20.08.2025 11:33 Відповісти
+13
Ай, маладца. Капейку асвабаділ із бандєравскава плєна.
показати весь коментар
20.08.2025 11:20 Відповісти

Завантаження...