11472 відвідувача онлайн
10 129 45

Тіла окупантів летять урізнобіч після вибуху "штурмових" російських "Жигулів" на полі бою. ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому зафільмоване знищення "штурмових" російських "Жигулів" із десантом на полі бою.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, як після вибуху тіла кількох росіян здіймаються високо угору і летять у повітрі.

"Маршрутка Селідово-Покровськ з примусовою пересадкою на станції "Пекло". Кадри 4 БрОП НГУ "Рубіж", - зазначається у дописі до відео.

Топ коментарі
+32
не пристебнуті були
показати весь коментар
20.08.2025 14:48 Відповісти
+22
На міну наїхали. Але як гарно
показати весь коментар
20.08.2025 14:47 Відповісти
+22
добре хоч люди не пострадали
показати весь коментар
20.08.2025 15:01 Відповісти

Завантаження...