10703 відвідувача онлайн

Окупант наступив на міну і йому відірвало ноги: "Одна нога, вот вторая. Жестко разорвало!". ВIДЕО 18+

У мережі опублікований відеозапис, на якому росіянин фільмує рештки тіла свого поплічника, щойно ліквідованого вибухом міни.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, вибухом окупанту відірвало ноги.

Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!

Топ коментарі
+34
И сказал Айболит: «Не беда!
Подавай-ка его сюда!
Я пришью ему новые ножки,
Он опять побежит по дорожке».
показати весь коментар
12.09.2025 11:13 Відповісти
+32
добре хоч люди не пострадали
показати весь коментар
12.09.2025 11:35 Відповісти
+29
Це відео переконливо доводить,
що Чонгар розмінував якийсь дурачок.
показати весь коментар
12.09.2025 11:22 Відповісти

Завантаження...