10703 відвідувача онлайн

Бійці протитанковою міною ТМ-62 викурюють окупантів із нори у Вовчанську. ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому українські штурмовики закидають протитанкову міну ТМ-62 у сховок окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на записі видно, що за кілька секунд лунає потужний вибух та знищує загарбників. Автор публікації зазначає, що запис зроблений у Вовчанську на Харківщині.

Топ коментарі
+12
Судячи з тривалого періоду, після кидка, і до вибуху, і синюватого димка, перед ним - хлопці вставили боковий детонатор, з бікфордовим шнуром... Під землею - обмежений простір. Тому після вибуху виник такий скачок тиску, що кацапам і "очі на лоба повилазили"... Після ТАКОГО - не живуть...
показати весь коментар
13.09.2025 13:18 Відповісти
+5
Шкода, не видно після диму - як печеру орків розкобзонило
показати весь коментар
13.09.2025 12:37 Відповісти
+4
На атоми ...
показати весь коментар
13.09.2025 12:40 Відповісти

Завантаження...