7324 відвідувача онлайн

ЗСУ знищили ворожу гармату на Донеччині - техніку видав гарячий ствол. ВIДЕО

На Лиманському напрямку окупанти намагалися замаскувати артилерійську гармату серед дерев і чагарників.

Як повідомляє Цензор.НЕТ,  місцезнаходження ворожої техніки виявив пілот FPV-дронів батальйону SIGNUM 53-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, який зафіксував тепловий слід гарячого ствола. До знищення цілі був залучений ударний дрон-камікадзе. 

Оператор безпілотника поцілив у ствол гармати. У результаті ворожу артилерійську установку було знешкоджено.

Топ коментарі
+5
Замаскована добре, що тут скажеш. Без тепловізора реально там ніяк. Добре спрацювали, профі. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
14.09.2025 12:17 Відповісти
+4
А стовбур був гарячий, бо вона перед тим інтенсивно відпрацювала. По кому, не знаєте? Чому їй взагалі дозволили дістатися позиції, облаштуватися та відпрацювати? Хтось слідкує за цим, ніт?
показати весь коментар
14.09.2025 13:39 Відповісти
+2
Це говорить про те, що вам уже можна пробувати женитись.
показати весь коментар
14.09.2025 13:21 Відповісти

Завантаження...