Троє окупантів марно ховаються у чорних мішках від атаки дронів. ВIДЕО
Оператори дронів 3-ї ОШБр ліквідували трьох російських штурмовиків, які залізли у чорні мішки, щоб уникнути атаки безпілотників.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис, на якому зафільмована марна спроба окупантів вижити, опублікований у соцмережах.
"Ворожа піхота в зоні відповідальності Третього армійського корпусу експериментує з різними типами маскувань. Цього разу окупанти натягли на себе ростові мішки, та попри це були виявлені і знищені нашими FPV та скидами", - зазначається у коментарі до публікації.
Топ коментарі
+16 Бур Морок
показати весь коментар
15.09.2025 10:17 Відповісти Посилання +16 Роман Демченко
показати весь коментар
15.09.2025 10:18 Відповісти Посилання +12 Bicko Nelich
показати весь коментар
15.09.2025 10:18 Відповісти Посилання