11999 відвідувачів онлайн

Троє окупантів марно ховаються у чорних мішках від атаки дронів. ВIДЕО

Оператори дронів 3-ї ОШБр ліквідували трьох російських штурмовиків, які залізли у чорні мішки, щоб уникнути атаки безпілотників.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис, на якому зафільмована марна спроба окупантів вижити, опублікований у соцмережах.

"Ворожа піхота в зоні відповідальності Третього армійського корпусу експериментує з різними типами маскувань. Цього разу окупанти натягли на себе ростові мішки, та попри це були виявлені і знищені нашими FPV та скидами", - зазначається у коментарі до публікації.

Топ коментарі
+16
Упаковка геть порвалася.
показати весь коментар
15.09.2025 10:17 Відповісти
+16
Распаковка....
показати весь коментар
15.09.2025 10:18 Відповісти
+12
оооо, какие молодцы, сразу со своими мешками, ещё и упаковались сами, только зачем далеко есть что бы подохнуть?
показати весь коментар
15.09.2025 10:18 Відповісти

Завантаження...