Безногий окупант скиглить на камеру: "Ребята сидят без еды, у меня текут слезы". ВIДЕО
Окупант без ніг, який називає себе "заступником командира російської армії", навішав "орденів" і записав відеозвернення, в якому скиглить про "жахливі умови" та відсутність грошей у своїх побратимів із позивними "Сєдий" і "Гімнаст".
За його словами, у бійців "все дуже погано" - закінчилися гроші, їжі немає, а взагалі ситуація така, що хоч плач, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Ребята сидят в ужасных условиях - ни еды, ничего нету", - скиглить окупант, розповідаючи про страждання своїх друзів.
Він зізнається, що після телефонних розмов із ними у нього "текут слезы".
Топ коментарі
+38 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
17.09.2025 21:00 Відповісти Посилання +28 Зэлэный_Змий
показати весь коментар
17.09.2025 21:11 Відповісти Посилання +24 Yaroslav Vinnitsa
показати весь коментар
17.09.2025 21:11 Відповісти Посилання