Бійці "Viking" успішно провели рейд на Тендрівську косу: у пастку потрапив тягач "Вітязь", - ГУР МО. ВIДЕО
Центр морських операцій "Viking" ГУР МОУ здійснив нічну висадку та встановив мінні загородження на Тендрівській косі.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Головному управлінні розвідки МО України.
"У пастку спецпризначенців воєнної розвідки України потрапив багатоцільовий тягач російських окупантів ДТ-10 "Вітязь", який московити використовували для доставки особового складу, зброї та провізії на ворожі позиції, - гусеничного русского "Вітязя" знищено", - йдеться в повідомленні.