10216 відвідувачів онлайн

Бійці затрофеїли першого російського "військово-транспортного" віслюка. ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому український воїн веде дорогою віслюка.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, автор публікації запевняє, що віслюк трофейний і раніше використовувався окупантами для перевезення вантажів.

"Техніка "другої армії світу": є перший трофейний віслюк!", - зазначається у коментарі.

Топ коментарі
+38
тваринка не винна що її використовують для війни виродки
показати весь коментар
23.09.2025 09:45 Відповісти
+32
передть в ОПу..там посаду підберуть.
показати весь коментар
23.09.2025 09:50 Відповісти
+21
Не візьмуть. Треба, щоб був тупіший за головного.
показати весь коментар
23.09.2025 09:59 Відповісти

Завантаження...