Окупант про бої поблизу Покровська: "Было нас больше 20 человек. Я остался один. В черных мешках уедем все". ВIДЕО 18+
Українські воїни поблизу Покровська ліквідували російську штурмову групу, до якої входило більш ніж 20 окупантів.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опублікований відеозапис, на якому про це розповідає єдиний уцілілий штурмовик. Росіянин фільмує своїх "двохсотих" поплічників і закликає співгромадян відмовитися від наміру поїхати на війну в Україну. Окупант нарікає на відсутність зв'язку, медичної допомоги пораненим на полі бою і нецензурно лається на адресу своїх командирів.
"В черных мешках уедем все", - коротко змальовує окупант під звуки пострілів своє особисте майбутє.
Увага! Ненормативна лексика!
Топ коментарі
+24 Randall Flag #387882
показати весь коментар
24.09.2025 10:10 Відповісти Посилання +20 Kristobal Juan
показати весь коментар
24.09.2025 10:10 Відповісти Посилання +13 Псамметих II
показати весь коментар
24.09.2025 10:11 Відповісти Посилання