11648 відвідувачів онлайн

Окупант про бої поблизу Покровська: "Было нас больше 20 человек. Я остался один. В черных мешках уедем все". ВIДЕО 18+

Українські воїни поблизу Покровська ліквідували російську штурмову групу, до якої входило більш ніж 20 окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опублікований відеозапис, на якому про це розповідає єдиний уцілілий штурмовик. Росіянин фільмує своїх "двохсотих" поплічників і закликає співгромадян відмовитися від наміру поїхати на війну в Україну. Окупант нарікає на відсутність зв'язку, медичної допомоги пораненим на полі бою і нецензурно лається на адресу своїх командирів.

"В черных мешках уедем все", - коротко змальовує окупант під звуки пострілів своє особисте майбутє.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+24
Тобто якби командування на запити відповідало, вчасно БК та їжу/воду підвозили, робили ротацію, то все було б норм?
показати весь коментар
24.09.2025 10:10 Відповісти
+20
Голос з могили
показати весь коментар
24.09.2025 10:10 Відповісти
+13
у себе у іркутську йому не вистачило мізків це зрозуміти
показати весь коментар
24.09.2025 10:11 Відповісти

Завантаження...