8371 відвідувач онлайн

Викрито діяльність 14 кол-центрів, через які виманювали гроші в громадян України, країн ЄС та Азії. ВIДЕО

Прокурори Офісу Генерального прокурора викрили та припинили діяльність 14 шахрайських call-центрів, які працювали у Запорізькій, Рівненській, Черкаській областях та Києві.

Схема працювала під виглядом "брокерських сервісів" та інвестиційних платформ, повідомляє Цензор.НЕТ.

Оператори представлялися співробітниками міжнародних фінансових компаній і переконували людей вкладати кошти у "високоприбуткові інвестиції".

Насправді жодних інвестицій не було — кошти одразу виводили на рахунки організаторів. Потерпілі є серед громадян України, країн ЄС та Азії.

Під час обшуків вилучено:

  • понад 800 одиниць комп’ютерної техніки;
  • майже 500 мобільних телефонів;
  • серверне обладнання;
  •  чорнові записи з персональними даними потерпілих та "скриптами" розмов.

Наразі встановлюються організатори мережі та особи, які забезпечували її фінансування і технічну підтримку.

Завантаження...