Викрито діяльність 14 кол-центрів, через які виманювали гроші в громадян України, країн ЄС та Азії. ВIДЕО
Прокурори Офісу Генерального прокурора викрили та припинили діяльність 14 шахрайських call-центрів, які працювали у Запорізькій, Рівненській, Черкаській областях та Києві.
Схема працювала під виглядом "брокерських сервісів" та інвестиційних платформ, повідомляє Цензор.НЕТ.
Оператори представлялися співробітниками міжнародних фінансових компаній і переконували людей вкладати кошти у "високоприбуткові інвестиції".
Насправді жодних інвестицій не було — кошти одразу виводили на рахунки організаторів. Потерпілі є серед громадян України, країн ЄС та Азії.
Під час обшуків вилучено:
- понад 800 одиниць комп’ютерної техніки;
- майже 500 мобільних телефонів;
- серверне обладнання;
- чорнові записи з персональними даними потерпілих та "скриптами" розмов.
Наразі встановлюються організатори мережі та особи, які забезпечували її фінансування і технічну підтримку.