5100 відвідувачів онлайн

Російський військовий зафільмував підрив свого танка на міні: "Поехали, Горыныч!... Ах#еть!". ВIДЕО

У Донецькій області окупант зафільмував момент, коли російський танк підірвався на українській протитанковій міні під час штурму.

Деталі

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на опублікованих кадрах видно, як російський танк рухається у напрямку позицій Сил оборони. Через кілька секунд після початку запису під машиною спрацьовує міна - потужний вибух охоплює техніку вогнем і димом.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+23
Поєхалі, горінич. Кобзон с задорновим нє любят ждать.
показати весь коментар
11.11.2025 11:27 Відповісти
+21
Нєдаєхал )))
показати весь коментар
11.11.2025 11:26 Відповісти
+15
На Берлін їхав?
А потрібно було повертати на *****! по трасі....
показати весь коментар
11.11.2025 11:28 Відповісти

Завантаження...