5362 відвідувача онлайн
10 756 22

У російській Чувашії "ветерана сво" побили і покинули на смітнику. ВIДЕО

У російському Новочебоксарську "ветерана сво" побили та вкинули у сміття.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис із фрагментами "спецоперації" опублікований у соцмережах. На записі видно, як один чоловік безперестанку вовтузить іншого, а потім намагається вкинути свого опонента у сміттєвий бак. Закинути туди "героя сво" не вдалося, тож його просто прикидали сміттям і накрили зверху перекинутим контейнером. 

Автор публікації зазначає, що конфлікт виник через ревнощі.

"Ветерану сво", який повернувся з України до рідного Новочебоксарська у Чувашії, влаштували найяскравішу спецоперацію. "Героя" побили та закопали у сміттєвому контейнері через ревнощі до жінки", - зазначається у коментарі до відео.

Топ коментарі
+18
Там підару і місце, біосміття повинно валятись у смітнику!
показати весь коментар
26.11.2025 11:06 Відповісти
+16
Скрєпна уютна па дамашнєму-ета двіжуха...
показати весь коментар
26.11.2025 11:03 Відповісти
+14
Самка уже із ухарєм чекали гробові, щоб на моря поїхати на білій ладі - а тут "свошник" раптово додому живим повернувся...!
показати весь коментар
26.11.2025 11:11 Відповісти

Завантаження...