7973 відвідувача онлайн
11 480 15

Росіянка із Курська несхвально відгукується про "героев сво": "Вот они наши свошники, за#бали тут ходить, чтоб вы все передохли, бродяги". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому мешканка російського Курська фільмує російських військових та нецензурно лається на їх адресу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, росіянка називає їх бродягами та обурюється їх присутністю на вулицях міста.

Увага! Ненормативна лексика!

Топ коментарі
+18
по суті
показати весь коментар
30.07.2025 17:00 Відповісти
+12
ти як з елітою розмовляєш?
показати весь коментар
30.07.2025 17:06 Відповісти
+12
Гдє набірают,гдє набірают...Та у вас всі такі...
показати весь коментар
30.07.2025 17:13 Відповісти

Завантаження...