Росіянка із Курська несхвально відгукується про "героев сво": "Вот они наши свошники, за#бали тут ходить, чтоб вы все передохли, бродяги". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, на якому мешканка російського Курська фільмує російських військових та нецензурно лається на їх адресу.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, росіянка називає їх бродягами та обурюється їх присутністю на вулицях міста.
Увага! Ненормативна лексика!
Топ коментарі
+18 ПАРАБЕЛЛУМ 777
показати весь коментар
30.07.2025 17:00 Відповісти Посилання +12 Dic Dolovo #609559
показати весь коментар
30.07.2025 17:06 Відповісти Посилання +12 Юрій Туркеш
показати весь коментар
30.07.2025 17:13 Відповісти Посилання