10222 відвідувача онлайн

За 3 роки і 8 місяців РФ захопила 23% Донецької області, - DeepState. ВIДЕО

За останні 3 роки та 8 місяців (44 місяці або 1350 днів) ворог захопив 23% Донецької області, а під контролем Сил Оборони України залишається 22.6%

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють аналітики проєкту DeepState.

Динаміка окупації Донеччини

"Хоч динаміка окупації Донеччини залишається у розрізі щоденних оновлень доволі жвавою, але в контексті контролю над усієї областю — дуже повільною", - зауважують аналітики.

До повномасштабного вторгнення бойовики терористичних проросійських угруповань контролювали приблизно 32% області. За перші 40 днів вторгнення через провал оборони на півдні України та оточення Маріуполя, ворог зумів захопити ще 22.4% Донеччини.

"Після цього темпи просування спали, адже Сили Оборони стали від Великої Новосілки до Вугледару, а кацап стирався у штурмах ДонУРу (Донецького укріпленого району)", - розповіли в DeepState.

Для окупації всієї Донеччини РФ знадобиться щонайменше 3 роки

"Історичний факт, що німецький Вермахт за неповні 47 місяців умудрився від Західного Бугу дійти до Москви та Сталінграду, а також повернутися в Берлін. Натомість "друга армія світу" за майже аналогічний період дійшла від Донецька до Покровська.

Яким чином американські партнери вважають такий "черепаховий наступ" козирем — зрозуміти складно. Хоча, звісно, і ми не в змозі за нинішньої конфігурації сил звільнити всі міжнародно визнані території", - зазначають аналітики.

Водночас наголошується, що в цілому, якщо великих змін не буде, то для окупації всієї Донеччини російським військам треба буде не менше 3 років.

Топ коментарі
+6
А якщо додати до цієї площі ще цілу Луганську область, більшісь Запорізької і Херсонської, частини Харківської і Дніпропетровської? Вже не так і повільно виглядає, чи не так?
показати весь коментар
15.12.2025 13:57 Відповісти
+4
В Донецькій обл саме більше місць для захисту - це десятки міст - з фортивікаціями в нас якось не задалось
показати весь коментар
15.12.2025 13:42 Відповісти
+1
Нарешті хтось за весь час вірно підмітив, що щоб не казали про черепаший хід кацапської армії та схід України найбільш густо заселений, село на селі, а далі степ між великими містами.
показати весь коментар
15.12.2025 13:47 Відповісти

Завантаження...