9445 відвідувачів онлайн

Дрони батальйону SIGNUM ліквідували 8 окупантів, які тікали по Серебрянському лісу. ВIДЕО

Бійці батальйону SIGNUM 53-ї окремої механізованої бригади завдали ударів по російській піхоті під час бойових вильотів у Серебрянському лісі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, оператори дронів ліквідували 8 окупантів, які намагалися відстрілюватися та тікати, проте без успіху.

Відео українські захисники оприлюднили у телеграм-каналі.

Топ коментарі
+10
Смертні кацапи,смертні! Щоб їм тварям не було спокою ні на цьому світі,ні на тому!!!
показати весь коментар
28.12.2025 17:02 Відповісти
+9
оо, крайній короїд гарно виглядає..)))
показати весь коментар
28.12.2025 17:01 Відповісти
+6
Це ж потрібно мати такий розумовий розвиток,що б вдертися в іншу державу і при цьому вважати себе героями!!! Підараси ... Не гомосексуалісти... Ті хоч іншим горя не роблять ( поки не залучають до себе психічно здорових людей).
показати весь коментар
28.12.2025 17:09 Відповісти

Завантаження...