Дрони батальйону SIGNUM ліквідували 8 окупантів, які тікали по Серебрянському лісу. ВIДЕО
Бійці батальйону SIGNUM 53-ї окремої механізованої бригади завдали ударів по російській піхоті під час бойових вильотів у Серебрянському лісі.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, оператори дронів ліквідували 8 окупантів, які намагалися відстрілюватися та тікати, проте без успіху.
Відео українські захисники оприлюднили у телеграм-каналі.
Топ коментарі
+10 Georg Lotar Georg Lotar #551191
показати весь коментар
28.12.2025 17:02 Відповісти Посилання +9 Ирина Александра
показати весь коментар
28.12.2025 17:01 Відповісти Посилання +6 Georg Lotar Georg Lotar #551191
показати весь коментар
28.12.2025 17:09 Відповісти Посилання
Щоб їм тварям не було спокою ні на цьому світі,ні на тому!!!