11384 відвідувача онлайн

Двоє окупантів намагалися пройти річку: "Одного бронежилет потягнув на дно, інший ледь не втонув". ВIДЕО

На Херсонському напрямку двоє російських піхотинців вирішили пройти через річку та провалилися під кригу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, майже одразу як рашисти почали йти, обидва провалилися разом із важкою амуніцією, яка не давала їм змоги вилізти з води.

"Одного бронежилет потягнув на дно, інший ледь не втонув, загубивши зброю", - іронічно коментують бійці під відео.

На останніх кадрах один із військових РФ зміг вилізти та почав тікати, проте холодні погодні умови не дадуть змоги окупанту вижити.

Зафільмували відео з безпілотника бійці 34-ї окремої бригади берегової оборони.

Топ коментарі
+28
друге падло вилізло..може змерзне чи забаранять дронщики..є надія..
показати весь коментар
01.02.2026 13:08 Відповісти
+28
головне, що люди не постраждали!!!
показати весь коментар
01.02.2026 13:18 Відповісти
+27
Ну,від раків той бронік не захистить,а тільки допоможе-не дасть свинособаці сплисти весною,так що ,любі рачки,-bon appetit.
показати весь коментар
01.02.2026 13:18 Відповісти

Завантаження...