Двоє окупантів намагалися пройти річку: "Одного бронежилет потягнув на дно, інший ледь не втонув". ВIДЕО
На Херсонському напрямку двоє російських піхотинців вирішили пройти через річку та провалилися під кригу.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, майже одразу як рашисти почали йти, обидва провалилися разом із важкою амуніцією, яка не давала їм змоги вилізти з води.
"Одного бронежилет потягнув на дно, інший ледь не втонув, загубивши зброю", - іронічно коментують бійці під відео.
На останніх кадрах один із військових РФ зміг вилізти та почав тікати, проте холодні погодні умови не дадуть змоги окупанту вижити.
Зафільмували відео з безпілотника бійці 34-ї окремої бригади берегової оборони.
Топ коментарі
+28 Ирина Александра
показати весь коментар
01.02.2026 13:08 Відповісти Посилання +28 Luk Viktor
показати весь коментар
01.02.2026 13:18 Відповісти Посилання +27 олег иванов #434516
показати весь коментар
01.02.2026 13:18 Відповісти Посилання