5362 відвідувача онлайн

Білецький: Якщо переживемо морози і навесні зупинимо росіян, вони сядуть за стіл переговорів. ВIДЕО

Росіяни зараз мають найгірші з 2023 року темпи просування на більшості ділянок фронту.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це сказав командир Третього корпусу Андрій Білецький в інтервʼю ICTV.

Росіяни посилили енергетичний терор

На його думку, саме через уповільнення наступу росіяни посилили енергетичний терор мирного населення - так вони намагаються зламати тил. Крім того, ворог покладає надії на весну, коли відновиться "зеленка" і його тактика інфільтрації знову стане ефективною.

"Я думаю, що цього не відбудеться або відбудеться не в повній мірі, але вони на це розраховують", - додав Білецький.

Вчергове перенесений росіянами дедлайн захоплення Донецької області до 1 квітня він назвав "смішним". На його думку, Сили оборони здатні завести росіян в безнадійну ситуацію, коли наступати буде неможливо, а втрати збільшаться до неприйнятних. Тоді ворог буде зацікавлений у переговорах і мирі.

"Якщо ми пройдемо морози і якщо ми зможемо у весняний період повністю зупинити росіян, їх просування на фронті, якщо вони зрозуміють, що навіть 2026 рік [на захоплення Донбасу] - це абсурд, я певен, тоді у них з'являться справді серйозні стимули сідати за стіл перемовин", - додав він.

Топ коментарі
+28
Білецький: Якщо переживемо морози і весною зупинимо росіян..........

Знову кава у Криму?
показати весь коментар
07.02.2026 12:21 Відповісти
+25
Кругом, це заяви аля Арестович, розрахована на тупе бидло.
показати весь коментар
07.02.2026 12:27 Відповісти
+20
Перенесе цей піздьож на осінь
показати весь коментар
07.02.2026 12:22 Відповісти

Завантаження...