10556 відвідувачів онлайн

Білецький про кадрові зміни в СБУ: відставка Малюка – мінус, але ключові фігури збережені і навіть отримали підвищення

кБілецький про відставку Малюка

Будь-які зміни у керівництві в чутливих сферах під час війни не повинні послаблювати обороноздатність держави.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, так заявив командувач Третього армійського корпусу, бригадний генерал Андрій Білецький для Українських Новин.

За його словами, відставка Василя Малюка об’єктивно послаблює систему, однак у СБУ залишилися найсильніші й досвідчені фахівці, щоб зберегти ефективність роботи. 

Військова та контррозвідувальна складова СБУ

Білецький зазначив, що сьогодні зона відповідальності СБУ охоплює як війну, так і контррозвідку у всіх її проявах. Основні завдання включають:

  • стратегічні глибокі удари по противнику,

  • операції у тилу та по ключовій інфраструктурі,

  • удари по танкерах та нафтопереробним підприємствам,

  • боротьбу з "тіньовим флотом" противника,

  • операції безпосередньо на лінії фронту.

Головне професійне ядро служби, яке розробляло та реалізовувало найбільш резонансні спецоперації, залишається в СБУ. Новопризначений т.в.о. голови Євген Хмара був правою рукою Малюка у військовому напрямку та керував знаковими операціями, зокрема формуванням спецпідрозділу "Альфа" та операцією на острові Зміїний.

Підтримка контррозвідки та ключові фігури

Генерал також позитивно оцінив призначення Олександра Поклада першим заступником голови СБУ, що дозволяє зберегти високий рівень професіоналізму по лінії контррозвідки. Серед його заслуг:

  • операція із затримання Віктора Медведчука,

  • ліквідація російських військових і топ-агентури,

  • викриття російських агентів у СБУ та УДО,

  • арешт директора Павлоградського хімзаводу, що поставив непридатні боєприпаси,

  • запобігання серії терактів у торговельних центрах,

  • робота з угорською агентурою в Україні.

"Наскільки нова команда виявиться успішною, покаже час. Втім, принципово важливо, що ключові фігури, які стояли за знаковими операціями, залишилися в системі й навіть отримали підвищення", – підкреслив Білецький.

Українські експерти вважають, що збереження професійного ядра СБУ дозволить зберегти ефективність спецоперацій та обороноздатність держави, незважаючи на зміни у керівництві.

У понеділок, 5 січня, Василь Малюк підтвердив, що залишає посаду голови Служби безпеки України.

Топ коментарі
+39
Що злякався попередньої заяви? Це не свинок розкидати!
показати весь коментар
07.01.2026 23:21 Відповісти
+32
Зрозумів, що критикнув невдало, і повернувся в позу слуги.

показати весь коментар
07.01.2026 23:19 Відповісти
+21
тобто стало навіть "краще" ніж було, так Білецький???

«…дела в колхозе шли плохо. Не сказать, что совсем плохо, можно даже сказать - хорошо, но с каждым годом всё хуже и хуже.»

- Владимир Войнович, Жизнь и необычайные приключения солдата Ивана Чонкина.
показати весь коментар
07.01.2026 23:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Всі раді за підвищення " ключевих фігур" 🤬🤬🤬🤬
показати весь коментар
07.01.2026 23:19 Відповісти
Все хорошо, ЗЕльоная маркиза,
А в остальном все хорошо....

доклад белого вождя-дворецкого

.
показати весь коментар
07.01.2026 23:42 Відповісти
Піночет з білецького - г..но !
кішка тонка

проїхали

.
показати весь коментар
07.01.2026 23:44 Відповісти
хто за "Партію білецького" ?
нікого ?
ну да, зрозуміло, бо з білого вождя вождь - ніякий.
так, мєнєджєр середньої руки
показати весь коментар
08.01.2026 00:21 Відповісти
До Аугусто, йому срати та срати.
показати весь коментар
08.01.2026 00:22 Відповісти
Нізя таке казать про зеліного спадкоємця
показати весь коментар
08.01.2026 01:15 Відповісти
Черговий приклад ЗЛОЧИНУ, проти національнї безпеки України, вчиненого стефанчуком+зеленським, з групою осіб з Урядового кварталу!!
Для адекватного входження в розуміння ситуації та нагальних питань в СБУ, Міноборони, СЗР, ДПСУ, потрібно від 4 до 6 місяців!
Шкода очевидна і деркачу, сівковичу та патрушеву з *******!!
Але ж головне для зеленського, оте будівництво свого маєтку з КабМіндічами в Козині!! Династії…
Оманські прострочені, гадять Україні!!
показати весь коментар
08.01.2026 00:40 Відповісти
Зрозумів, що критикнув невдало, і повернувся в позу слуги.

показати весь коментар
07.01.2026 23:19 Відповісти
Так він і є протеже і холоп авакова.
показати весь коментар
08.01.2026 00:10 Відповісти
Все для своїх, нічого для інших. Боже, як же я ненавиджу "еліту"!
показати весь коментар
08.01.2026 07:23 Відповісти
"Володимир Зеленський зміг стати Президентом". Що автор вживає? Чи це така "шутка" з репертуару 95 кагалу?
показати весь коментар
08.01.2026 07:47 Відповісти
Що злякався попередньої заяви? Це не свинок розкидати!
показати весь коментар
07.01.2026 23:21 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Har7DHs5R18

Скіпальський на АПОСТРОФ . Про Буданова у т ч
показати весь коментар
08.01.2026 01:16 Відповісти
https://www.youtube.com/live/JZfpBXtJfSQ

бувший "однострієць" Буданова зараз бізнесує в США - в один голос зі Скипальским про Буданова- вичищальщика? УКРАЇНИ
показати весь коментар
08.01.2026 01:37 Відповісти
Від Скипальського це була проповідь воїна - патріота для воїнів сьогодні.
показати весь коментар
08.01.2026 01:58 Відповісти
Ну да . Всё идёт хорошо , только мимо.
показати весь коментар
07.01.2026 23:31 Відповісти
тобто стало навіть "краще" ніж було, так Білецький???

«…дела в колхозе шли плохо. Не сказать, что совсем плохо, можно даже сказать - хорошо, но с каждым годом всё хуже и хуже.»

- Владимир Войнович, Жизнь и необычайные приключения солдата Ивана Чонкина.
показати весь коментар
07.01.2026 23:35 Відповісти
"Генерал ( Білецький ) також позитивно оцінив призначення Олександра Поклада першим заступником голови СБУ, що дозволяє зберегти високий рівень професіоналізму по лінії контррозвідки."

Такий обізнаний в усіх сферах Білецький не знає цих фактів про Поклада чи такі факти його влаштовують?

Владислав Смирнов:
"Поклад залишається в системі, і його вплив за спиною Хмари стане абсолютним. Це людина, яку лобіює Андрій Єрмак навіть із політичної могили. Біографія Поклада - це вирок кадровій політиці воєнного часу. У 1997 році він був засуджений за частиною 3 статті 144 Кримінального кодексу - здирництво. Це медичний факт: колишній міліціонер-рекетир тепер де-факто відповідає за національну безпеку країни.
показати весь коментар
07.01.2026 23:38 Відповісти
"Він пройшов шлях від помічника нардепа Мирного (начальника охорони Фірташа) і зв'язків з Льовочкіним до керівника "ескадронів смерті" в ДКР.
Його спеціалізація - ліквідації та брудні ігри. Саме Поклад у вересні 2025 року провів ганебну операцію з доставки екс-нардепа Христенка, щоб вибити фальшиві покази проти НАБУ і САП. За цю атаку на антикорупційну вертикаль Зеленський дав йому зірку Героя України."
показати весь коментар
07.01.2026 23:39 Відповісти
Білецький теж здав в зад?
жодна бджола, яка тільки коготок в зелене? - вже зашкварена....
показати весь коментар
07.01.2026 23:40 Відповісти
Что ж ты, фраер, сдал назад ?
Не по масти я тебе ?
Ты смотри в мои глаза
Брось трепаться о судьбе

.
показати весь коментар
08.01.2026 01:13 Відповісти
от побачите і Мадяра скоро знімуть - непокорний він!
показати весь коментар
08.01.2026 01:14 Відповісти
фюрер вермахт не любив

.
показати весь коментар
08.01.2026 03:19 Відповісти
та ***** мені, що любив чи не любив германський фюрер.
маємо два фюлера - американського і кацапськоґо
показати весь коментар
08.01.2026 03:26 Відповісти
яке відношення має Мадяр до американського чи до кацапського фюрера ?

ним командує і буде звільняти інший.... Величний

.


.
показати весь коментар
08.01.2026 04:19 Відповісти
І Христенка Поклад доставив, щоб викрити "російську" агентуру в НАБУ.
Зеленський з Єрмаком помітили героя!
показати весь коментар
07.01.2026 23:44 Відповісти
За його словами, відставка Василя Малюка об'єктивно послаблює систему, "ЗЕПОЦРІОТ" обєктивно працює на ворога ,послаблюючи СБУ
показати весь коментар
07.01.2026 23:46 Відповісти
сподіваюсь, хоч Мадяр промовчить за ці всі зелені зміни...
показати весь коментар
07.01.2026 23:50 Відповісти
Підвищення наше все! Карьера, карьера і тільки карьера! А солдати в холодних окопах якось потерплять.
показати весь коментар
08.01.2026 00:01 Відповісти
Білецький як флюгер))Вчора панікував, а сьогодні сам себе заспокоїв. Ніззя так!
показати весь коментар
08.01.2026 00:24 Відповісти
рдк - умовні союзники...
дякуємо шо з нами, але як стане вибір Богдану чи Івану пулю приймати?
буде Богдан.....
показати весь коментар
08.01.2026 03:12 Відповісти
ваше діло було в 19му?
ваше діло і далі так саме буде....
показати весь коментар
08.01.2026 00:26 Відповісти
Білецький привів цю ригоЗЕЛЕНУ ПОГАНЬ, а зараз розрив на шпагаті між патріотизмом, котрий тримається на воїнах й компроматом політичних ігрищ АВАКОВА.
АЛЬООО а де сам?
показати весь коментар
08.01.2026 01:12 Відповісти
зеленні не треба ефектівні - зеленні потрібні покорні
показати весь коментар
08.01.2026 01:17 Відповісти
Хочешь сказать, что предательский удар от зедрота не нанес сильного ущерба СБУ?
показати весь коментар
08.01.2026 01:39 Відповісти
Україна махається на дві боки - і від зеленні і від кацапні...
моя рекоменда - здатися Гренландії,
а там вже як зелені не ********!
показати весь коментар
08.01.2026 01:51 Відповісти
бубі не потрібні воіни - бубі потрібен не срок!
побачимо як це все станеться....
показати весь коментар
08.01.2026 02:12 Відповісти
зелені - русня.
показати весь коментар
08.01.2026 02:44 Відповісти
Якщо мінус, то малесенький. Кілька кричущих проколів служби - бекофіс під носом, безперешкодна лижня за кордон фігурантам всіх справ, жодного арешта резидента чи агента у вищих ешелонах, розкішні вілли у генералів служби і т.д. і т.п.
показати весь коментар
08.01.2026 05:23 Відповісти
Яка бридотна свинка....
показати весь коментар
08.01.2026 06:06 Відповісти
Експерт
показати весь коментар
08.01.2026 06:37 Відповісти
Невже закінчилися в магазинах іграшкові свинки? Мабуть sцикотно? Чи Беня не виділяє кошти?
показати весь коментар
08.01.2026 08:18 Відповісти
білецькому подобаються всі ініціативи зеленського
мародерство теж, адже він і слова проти не сказав
показати весь коментар
08.01.2026 09:00 Відповісти
Білий вождь давно зеленим став
показати весь коментар
08.01.2026 09:09 Відповісти
Усе робиться згідно Оманських домовленностей.
показати весь коментар
08.01.2026 10:30 Відповісти
ніколи не вважав Білецького за щось більше ніж вояка.
Білецький - політик?
не турбуте нікого....
показати весь коментар
08.01.2026 13:49 Відповісти
це як клован-президент, ну маємо ж вже ту лажу, хочеться нових лиць?
ну вступайте, можна з прижка і двума ногами, не заважає ж ніхто...
показати весь коментар
08.01.2026 13:55 Відповісти