10787 відвідувачів онлайн

48% читачів Цензор.НЕТ не підтримують кадрові зміни Зеленського, ще 46% - бачать як вдалі, так і невдалі рішення, - опитування

Буданов та Зеленський

Лише 6% читачів Цензор.НЕТ підтримують останні кадрові зміни від президента Володимира Зеленського. Майже половина опитаних - 48% - категорично проти, тоді як 46% вважають, що серед рішень є як вдалі, так і хибні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на результати опитування серед читачів телеграм-каналу видання.

Голосування

"Як Ви оцінюєте останні кадрові зміни від Зеленського?" - поставила питання наша редакція.

Варіантами відповідей були: "Підтримую. Все по ділу", "Не підтримую, вони послабили державу", та "Є як вдалі рішення, так і невдалі". 

Станом на ранок 7 січня 2026 року в нашому опитуванні взяли участь понад 11 тисяч читачів.

Наразі голосування триває, тож Ви маєте можливість віддати свій голос за посиланням

Результати

Так, лише 6% читачів Цензор.НЕТ підтримують кадрові рішення.

48% - категорично проти кадрових змін, ініційованих Зеленським.

Водночас, 46% наших читачів вважають деякі кадрові рішення позитивними, а деякі - хибними.  

опитування

Що передувало?

Топ коментарі
+15
А де ці опитування? Навіщо відволікати увагу на якісь "підтримали" чи "не підтримали". Я впевнений, що 99,9% читачів Цензора не підтримують цю владу і перестановку ліжок зашкварених в борделі.
показати весь коментар
07.01.2026 11:11 Відповісти
+12
а чому нема питання чи підтримуєте взагалі zевладу та Оманську Гниду ? )
показати весь коментар
07.01.2026 11:08 Відповісти
+11
Ці "пересування ліжок" виглядають як агонія блазня та його команди.
показати весь коментар
07.01.2026 11:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а чому нема питання чи підтримуєте взагалі zевладу та Оманську Гниду ? )
показати весь коментар
07.01.2026 11:08 Відповісти
Ці "пересування ліжок" виглядають як агонія блазня та його команди.
показати весь коментар
07.01.2026 11:08 Відповісти
Що може змінити перестановка запліснявілих кадрів під керівництвом тупого паяца?
показати весь коментар
07.01.2026 11:10 Відповісти
показати весь коментар
07.01.2026 12:07 Відповісти
Тобто адекватних тут лише 46%, я й так давно це прикидував. Збігається.
показати весь коментар
07.01.2026 11:11 Відповісти
Здивован? То зрозуміло, бо з 24 р. в 19 р. дурних було 73%
показати весь коментар
07.01.2026 11:17 Відповісти
Тобто 48, мав на увазі. Перший варіант.
показати весь коментар
07.01.2026 11:31 Відповісти
А де ці опитування? Навіщо відволікати увагу на якісь "підтримали" чи "не підтримали". Я впевнений, що 99,9% читачів Цензора не підтримують цю владу і перестановку ліжок зашкварених в борделі.
показати весь коментар
07.01.2026 11:11 Відповісти
я в 99,9% - не вірю )..тут вистачає zебілів
показати весь коментар
07.01.2026 11:19 Відповісти
Там вистачає зебільних ботів, а це інша історія. Бо навіть зебіли сьогодні зрозуміли чого вартує Боневтік Позорно-Брехливий.
показати весь коментар
07.01.2026 11:29 Відповісти
а біл лі мальчік?
показати весь коментар
07.01.2026 11:42 Відповісти
Бо він дурень. Шахрай, брехун, зрадник. Пам'ятаєте його заяву від 21 року - "Єрмак прийшов зі мною, він піде зі мною"? Єрмак пішов. Але блазень залишився. Не тому що країні важко, а через те що панувати сподобалось
показати весь коментар
07.01.2026 11:16 Відповісти
Єрмак пішов?
Свята наївність...
показати весь коментар
07.01.2026 11:17 Відповісти
офіційно пішов. а якщо зеля в нього закоханий, то нехай Ленка скумбрія зцим розбирається
показати весь коментар
07.01.2026 11:19 Відповісти
Ну, навіть якщо попри найжорстку цензуру на цьому сайті і блокування всіх незгодних, більшість читачів повністю або частково схвалюють дії Зеленського, це успіх президента.
показати весь коментар
07.01.2026 11:18 Відповісти
показати весь коментар
07.01.2026 12:42 Відповісти
Пропустив прийом ліків?
буває...
показати весь коментар
07.01.2026 17:48 Відповісти
А чому ти пропустив прийом ліків, і чому вирішив зі мною цим поділитись?
показати весь коментар
07.01.2026 18:09 Відповісти
Ти за мої ліки не переймайся, ти за свої переживай. Он як тебе...
Ти того, обережніше. Хоча, зебідізм хвороба невиліковна. Співчуваю...
показати весь коментар
07.01.2026 18:16 Відповісти
на скільки я знаю, шанувальники цензора, терпіти не можуть зелених дегенератів, мародерів!
чи я помиляюсь?
як що так, то як можна підтримувати чи не підтримувати, взагалі обговорювати, величезну купу гімна, на яку дивитися нема сили????

-вам подобається ця купа гімна?
-ви підтримуєте, саме цей колір цієї купи гімна?
-вам сподобається, якщо поділити цю купу гімна на частини та розкидати на більшу територію?
показати весь коментар
07.01.2026 11:19 Відповісти
"дивитися нема сили"... Немає сечі терпіти ці пекельні борошна.
показати весь коментар
07.01.2026 16:09 Відповісти
Воно не знає що робити і ось і робить "потужні" рішення, криворізький технікум дає свої плоди.
показати весь коментар
07.01.2026 11:34 Відповісти
Не перевелись ще люди, які в купі лайна намагаються знайти квіточку.
показати весь коментар
07.01.2026 11:58 Відповісти
ще 46% - бачать як вдалі, так і невдалі рішення
Вдалі можна озвучити?
показати весь коментар
07.01.2026 12:12 Відповісти
зеленський, як президент, сам по собі є провальним катастрофічним рішенням для української держави з фатальними непоправними наслідками. Якби він мав совість, дюбов або хоча б повагу до України та відповідальність, то він би ніколи навіть не подумав балотуватися на таку відповідальну важку посаду, яка вимагає від кандидата знань та досвіду в багатьох сферах, яких у зеленськтого не було, не має і вже ніколи не буде. Тож і руйнування системи державного управління (яка навіть за януковича поки він не втік працювала) і нелогічні тупі призначення (звільнення) посадових осіб, весь цей хаос та крінж в державному менеджменті, наслідок того, що АБСОЛЮТНА ВЛАДА вперше за 34 роки Незалежності, зосереджена в руках зеленої бібізяни яка керується виключно інстинктами самозбереження та самозбагачення, а про Конституцію, обовязок та відповідальничть ця зелена бібізяна не чула і чути не хоче. Далі буде лише гірше. Навіть гірше ніж зараз. І гіршатиме доти, доки українці не позбудуться цього покидька, який вже стопітсот разів витер свої брудні копита об Конституцію і це знають всі і бачать всі. То чого ми чекаємо??? Щоб цей покидьок поховав Україну остаточно? Він вже давно не легітимний навіть не лише тому що пройшов його строк перебування на посаді. Він нелегітимний, БО ПОРУШИВ ВЖЕ ДЕСЯТКИ РАЗІВ КОНСТИТУЦІЮ, гарантом якої він клявся бути під час складяння присяги президента.
показати весь коментар
07.01.2026 12:14 Відповісти
За Малюка йому б імпічмент влаштувати. Ще й хамить гідним людям. Скоріше б ці вибори
показати весь коментар
07.01.2026 12:16 Відповісти
устранение людей, склонных к самостоятельной деятельности...
показати весь коментар
07.01.2026 12:30 Відповісти
Ефективність у ворюг і зрадників?
показати весь коментар
07.01.2026 12:32 Відповісти
І що означає це опитування ?
Абсолютно нічого !
показати весь коментар
07.01.2026 13:33 Відповісти
зелена ПАДАЛЬ РУЙНУЄ УКРАЇНУ!!! Бистріше цю мразоту "ліквідуєм" тим більш наших патріотів залишеться в живих!!! Геть зелених гнид