Прикордонники дроном збили з дерева двох окупантів. ВIДЕО
На Південно-Слобожанському напрямку оператори FPV-дронів підрозділу "Караюча тінь" ДПСУ збили із дерева двох окупантів.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, загарбники вирішили розмістити між гілля засоби зв’язку та відеоспостереження.
"На Південно-Слобожанському напрямку ворог вирішив сховати обладнання зв’язку та відеоспостереження на дереві. Оператори FPV-дронів підрозділу "Караюча тінь" швидко виявили позицію та відпрацювали точно в ціль", - зазначається у коментарі до відеозапису атаки.
Топ коментарі
+23 multissstar .
показати весь коментар
18.03.2026 16:58 Відповісти Посилання +14 CrossFirenko
показати весь коментар
18.03.2026 16:59 Відповісти Посилання +9 Pol Chopa #550667
показати весь коментар
18.03.2026 17:31 Відповісти Посилання