9476 відвідувачів онлайн

Прикордонники дроном збили з дерева двох окупантів. ВIДЕО

На Південно-Слобожанському напрямку оператори FPV-дронів підрозділу "Караюча тінь" ДПСУ збили із дерева двох окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, загарбники вирішили розмістити між гілля засоби зв’язку та відеоспостереження.

"На Південно-Слобожанському напрямку ворог вирішив сховати обладнання зв’язку та відеоспостереження на дереві. Оператори FPV-дронів підрозділу "Караюча тінь" швидко виявили позицію та відпрацювали точно в ціль", - зазначається у коментарі до відеозапису атаки.

Топ коментарі
+23
гнездо вили, веснв, сезон спаривания
показати весь коментар
18.03.2026 16:58 Відповісти
+14
Прикинулись весняними бруньками?
показати весь коментар
18.03.2026 16:59 Відповісти
+9
Монтували якусь електронку "на найвищій точці в 4х напрямках" згідно ТУ при тому поночі,приказали-ваконували і вся безпека .Тут добре що їх роботу виявили.
показати весь коментар
18.03.2026 17:31 Відповісти

Завантаження...