5066 відвідувачів онлайн

"Телефоны ни к чему": дитячий гурт на росТБ заспівав пісню про користь відсутності інтернету. ВIДЕО

На російському "Першому каналі" в ефірі програми "Поле чудес" заспівали дитячу пісню про користь відсутності інтернету.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Росіяни радіють відсутності інтернету 

У програмі "Поле чудес" 20 березня дитяча вокальна студія "Комильфо" з Волгограда виконала пісню зі рядками: "Не сидим в вашем интернете" і "телефоны ни к чему".

Також у пісні є слова: "Отключили интернет, влогов нет, каналов нет. Мы играем в бадминтон - что за чуткий сон".

Що передувало

Раніше повідомлялося, що у Росії з 1 квітня можуть повністю заблокувати месенджер Telegram.

Топ коментарі
+60
показати весь коментар
20.03.2026 22:24 Відповісти
+21
Як чудово, що цей контент з **@н@ріума не транслюють зараз з кожної праски, як це було ще якихось 15 років тому...
показати весь коментар
20.03.2026 22:37 Відповісти
+19
Заради сміху, треба одразу після цього номера відшмонати у виконавців усі їхні гаджети. Ото смороду буде.
показати весь коментар
20.03.2026 22:37 Відповісти

Завантаження...