"Телефоны ни к чему": дитячий гурт на росТБ заспівав пісню про користь відсутності інтернету. ВIДЕО
На російському "Першому каналі" в ефірі програми "Поле чудес" заспівали дитячу пісню про користь відсутності інтернету.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Росіяни радіють відсутності інтернету
У програмі "Поле чудес" 20 березня дитяча вокальна студія "Комильфо" з Волгограда виконала пісню зі рядками: "Не сидим в вашем интернете" і "телефоны ни к чему".
Також у пісні є слова: "Отключили интернет, влогов нет, каналов нет. Мы играем в бадминтон - что за чуткий сон".
Що передувало
Раніше повідомлялося, що у Росії з 1 квітня можуть повністю заблокувати месенджер Telegram.
Топ коментарі
+60 Fish Man
показати весь коментар
20.03.2026 22:24 Відповісти Посилання +21 Николай Николаевич #334532
показати весь коментар
20.03.2026 22:37 Відповісти Посилання +19 Деніс Войцеховський
показати весь коментар
20.03.2026 22:37 Відповісти Посилання