Росіянин ходить кладовищем і бідкається, що вже ніде закопувати "героїв СВО": "Места почти не осталось". ВIДЕО
У мережі опублікований відеозапис, знятий мешканцем одного з містечок Липецької області РФ. Росіянин, гуляючи місцевим цвинтарем, бідкається через катастрофічну нестачу місця для нових поховань російських військових, ліквідованих в Україні.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, автор відео демонструє величезні сектори з новими могилами так званих "героїв СВО", які з'явилися за останній час. За його словами, старі площі вже повністю заповнені, а нещодавно виділені ділянки також стрімко закінчуються.
Тобто, якби раша не напала на Україну кацапи померли б.
Кацап помре, якщо нікого не уб'є)