9998 відвідувачів онлайн

Росіянин ходить кладовищем і бідкається, що вже ніде закопувати "героїв СВО": "Места почти не осталось". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, знятий мешканцем одного з містечок Липецької області РФ. Росіянин, гуляючи місцевим цвинтарем, бідкається через катастрофічну нестачу місця для нових поховань російських військових, ліквідованих в Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, автор відео демонструє величезні сектори з новими могилами так званих "героїв СВО", які з'явилися за останній час. За його словами, старі площі вже повністю заповнені, а нещодавно виділені ділянки також стрімко закінчуються.

Топ коментарі
+40
Та ладна, нема де закопувати, з глузду з"їхав чи шо?
показати весь коментар
23.03.2026 09:43 Відповісти
+19
"Благодаря ім - ми живи"
Тобто, якби раша не напала на Україну кацапи померли б.
Кацап помре, якщо нікого не уб'є)
показати весь коментар
23.03.2026 10:15 Відповісти
+15
А хто на вас підарів нападав? Така думка кацапорилому в голову не приходить? Хоча де кацап, а де думка...
показати весь коментар
23.03.2026 09:59 Відповісти

Завантаження...