5799 відвідувачів онлайн

Окупант добив пораненого поплічника на полі бою, а потім вистрілив собі у голову. ВIДЕО 18+

У мережі опублікований відеозапис, що зафіксував черговий випадок самознищення російських загарбників на полі бою.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на кадрах із безпілотника видно двох окупантів: один із них, обмотаний джгутами, лежить на землі після поранення, а інший сидить поруч зі зброєю. Замість евакуації чи допомоги, росіянин впритул розстріляв свого пораненого поплічника в голову, після чого одразу вчинив самогубство з того ж автомата.

"Російський солдат вбив себе, але перед цим добив свого "братушаню". Зекономив нам дрон", - зазначають автори публікації.

Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!

Топ коментарі
+51
показати весь коментар
23.03.2026 10:48 Відповісти
+34
Ну от можуть, якщо хочуть! Ай малаЦЦа кацапулечкі.
показати весь коментар
23.03.2026 10:55 Відповісти
+22
Збулась мрія рашистів. Але це хіба потрібно було так далеко в чужу країну пертися щоб здохнути як собака? Могло б в своєму Мухосранську здохнути від горілки хоч приємна була б смерть
показати весь коментар
23.03.2026 11:00 Відповісти

Завантаження...