Окупант добив пораненого поплічника на полі бою, а потім вистрілив собі у голову. ВIДЕО 18+
У мережі опублікований відеозапис, що зафіксував черговий випадок самознищення російських загарбників на полі бою.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, на кадрах із безпілотника видно двох окупантів: один із них, обмотаний джгутами, лежить на землі після поранення, а інший сидить поруч зі зброєю. Замість евакуації чи допомоги, росіянин впритул розстріляв свого пораненого поплічника в голову, після чого одразу вчинив самогубство з того ж автомата.
"Російський солдат вбив себе, але перед цим добив свого "братушаню". Зекономив нам дрон", - зазначають автори публікації.
Увага! Не рекомендовано до перегляду особам із нестійкою психікою!
Топ коментарі
+51 botoks
показати весь коментар
23.03.2026 10:48 Відповісти Посилання +34 Lax Klyaks
показати весь коментар
23.03.2026 10:55 Відповісти Посилання +22 ALEX SUROVV #593022
показати весь коментар
23.03.2026 11:00 Відповісти Посилання