6652 відвідувача онлайн

Чоловік увірвався з битою до ТЦК Хмельницького та вимагав звільнити сина: терцентр прокоментував. ВIДЕО

Днями до Хмельницького об’єднаного міського ТЦК та СП увірвався з бейсбольною битою чоловік у камуфльованому одязі, який вимагав звільнити військовозобов’язаного сина. Він стверджував, що його сина перед цим побили. Відео інциденту поширилось у соцмережах. 

Інцидент прокоментували  обласному ТЦК та СП, передає Цензор.НЕТ.

Деталі

За даними Хмельницького обласного ТЦК та СП, подія сталась 8 травня. Допис щодо можливих порушень в ТЦК поширив раніше депутат "Слуги народу" Георгій Мазурашу.

На опублікованому ним відео чоловік з битою силоміць заходить у приміщення Хмельницького терцентру комплектування. Він стверджує, що сам є ветераном і начебто працівники ТЦК побили його сина з інвалідністю.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика

Що каже терцентр?

Близько 13:15 до Хмельницького об’єднаного міського ТЦК та СП працівники поліції спільно з групою оповіщення доставили військовозобов’язаного Г., 1980 року народження, який підлягає призову на військову службу під час мобілізації.

Згодом туди ж прибув його батько у камуфльованому одязі, який, як повідомляють в ТЦК, "пошкодив вхідні двері приміщення та турнікет пропускної системи, висловлюючи вимоги щодо звільнення свого сина". На місце викликали слідчо-оперативну групу. Матеріальні збитки зафіксовано та описано. Постраждалих немає.

"За фактом інциденту правоохоронними органами буде надано відповідну правову оцінку та прийнято рішення згідно з чинним законодавством. Інформація щодо побиття військовозобов’язаного Г. під час перебування в Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки не підтверджується", - кажуть там.

  • Водночас в ТЦК додали, що військовозобов’язаний Г. під час слідування до навчального центру самовільно залишив місце перебування. Наразі його розшукують.

ТЦК хмельницького про конфлікт

У Хмельницькому чоловік увірвався до ТЦК з битою - деталі

Топ коментарі
+23
ти б у свої 18 років не тільки інваліда мобілізував би а й маму на війну відправив би заради безпеки власної дупи.
показати весь коментар
11.05.2026 19:22 Відповісти
+20
Зельомському напевно весело бачити дракі корінного населення. От би ще громадянська війна, а то народу ще багато залишилось.
показати весь коментар
11.05.2026 19:03 Відповісти
+15
я у свої 18 років в караулі одного разу зробив попереджувальний в повітря, а потім навів ствол на "героя".

одразу став як шовковий.

а цього "ветерана" всіх війн та конфліктів: Ангола, Афган, Вьєтнам !!! (закінчився у 1975 році !!!) заспокоїв би з другого пострілу по ногах.

а як інакше ?

.
показати весь коментар
11.05.2026 19:10 Відповісти

Завантаження...