8272 відвідувача онлайн

Шість об’єктів "Газпрому" виведено з ладу: Легіон "Свобода Росії" повідомив про спецоперацію в РФ. ВIДЕО

Шість знищених газорозподільчих станцій "Газпрому", понад 6 млн доларів збитків та кілька місяців підготовки та реалізації — Легіон "Свобода Росії" розкрив подробиці операції, яка проводилася на території Московської та Тверської областей РФ!

Як повідомляє Цензор.НЕТ, за інформацією, оприлюдненою підрозділом, внаслідок агентурної роботи легіонера на території РФ було ліквідовано шість ключових газорозподільних об’єктів у двох областях РФ.

У Легіоні наголошують, що розглядають російський енергетичний сектор як один із ключових ресурсів, завдяки яким Кремль продовжує фінансувати війну проти України та підтримувати функціонування репресивного державного апарату. На думку організації, доходи від експорту нафти й газу протягом багатьох років використовувалися для забезпечення військових потреб, діяльності силових структур і збереження політичної монополії влади.

Інформацію про операцію оприлюднено після успішного завершення виведення учасника операції з території Росії та його приєднання до Легіону як рекрута.

Легіон "Свобода Росії" заявляє про намір і надалі протидіяти структурам та механізмам, які, на його переконання, забезпечують стійкість російського режиму та його здатність продовжувати агресію проти України.

Топ коментарі
+8
Тільки лайк.
показати весь коментар
24.06.2026 17:07 Відповісти
+6
Партизанское движение на болотах набирает обороты, вполне возможно что именно партизаны кончат ***** как когда-то Муссолини с егойной тёлкой...
показати весь коментар
24.06.2026 17:20 Відповісти
+5
Довго дивитись.
показати весь коментар
24.06.2026 17:15 Відповісти

Завантаження...