9339 відвідувачів онлайн

Вперше в історії України арештовані віртуальні активи передано в управління АРМА, - генпрокурор Кравченко. ВIДЕО

Вперше в історії України арештовані віртуальні активи передано в управління АРМА.

Про це повідомив у телеграм-каналі генпрокурор Руслан Кравченко, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначається, сьогодні на криптогаманець АРМА перераховано понад 8,3 млн USDT – це понад 372 млн грн. Це перший випадок, коли арештовані криптоактиви фактично передано в управління державі.

Деталі

"Йдеться про цифрові активи, що перебували на криптогаманцях, підконтрольних члену міжнародного хакерського угруповання. За даними слідства, шахраї здійснювали кібератаки на громадян і компанії в країнах Європи та США, викрадали конфіденційну інформацію, вимагали викуп та легалізовували отримані кошти в Україні через придбання нерухомості, автомобілів та іншого дорогого майна", - йдеться у повідомленні.

Збитки

За словами Кравченка, орієнтовні збитки від діяльності угруповання перевищують 100 млн доларів США.

У межах розслідування затримано чотирьох учасників, зокрема організатора. Усі перебувають під вартою. Арештовано активи на понад 11,1 млн доларів США: житлові будинки, квартири, автомобілі, 1 млн доларів США готівкою та віртуальні активи в еквіваленті понад 8,3 млн доларів США.

Завантаження...