10000 відвідувачів онлайн
14 525 125

Завтра вкладники банку "Михайлівський" підуть пікетом до посольства США. ВІДЕО

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, до людей вийшов представник Адміністрації Президента.
Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Вкладники банку "Михайлівський" ідуть з пікетом до Адміністрації Президента. ФОТОрепортаж

Він повідомив, що з керівництва АП вийти ніхто не вийде, а звернення людей може прийняти він. Однак протестувальників це не влаштувало. Зокрема, вони вимагали зустрічі з Борисом Ложкіним.
Завтра вкладники банків мають намір протестувати під американським посольством. Початок о 10 ранку від ст. метро "Берестейська".
Нагадаємо, вкладники перекрили Хрещатик близько полудня. Основні вимоги мітингувальників: або повернути їхні вклади якомога швидше, або створити міжвідомчу комісію, яка буде займатися розслідуванням, що ж саме сталося з банком "Михайлівський".

Відео: Олег Богачук для цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+27
А США то здесь при чем? Во дебилы! Явно руснянский заказ. Иначе,где логика?
показати весь коментар
09.08.2016 17:36 Відповісти
+21
"Отвечайте нам, а то,
если вы не отзоветесь,
мы напишем в "СпортЛото"!" (В. Высоцкий)

П.С. "Не надо этих жертв, сразу к прокурору". (тов. Саахов)

П.С.П.С. Извините за безграмотность, имею 2 вопроса:
1. Чей банк "Михайловский".
2. Кто вывел холопов на борьбу?
показати весь коментар
09.08.2016 17:37 Відповісти
+21
Логика руснявых-это отсутствие логики.
показати весь коментар
09.08.2016 17:38 Відповісти

Завантаження...