Завтра вкладники банку "Михайлівський" підуть пікетом до посольства США. ВІДЕО
Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, до людей вийшов представник Адміністрації Президента.
Він повідомив, що з керівництва АП вийти ніхто не вийде, а звернення людей може прийняти він. Однак протестувальників це не влаштувало. Зокрема, вони вимагали зустрічі з Борисом Ложкіним.
Завтра вкладники банків мають намір протестувати під американським посольством. Початок о 10 ранку від ст. метро "Берестейська".
Нагадаємо, вкладники перекрили Хрещатик близько полудня. Основні вимоги мітингувальників: або повернути їхні вклади якомога швидше, або створити міжвідомчу комісію, яка буде займатися розслідуванням, що ж саме сталося з банком "Михайлівський".Відео: Олег Богачук для цензор.НЕТ.
если вы не отзоветесь,
мы напишем в "СпортЛото"!" (В. Высоцкий)
П.С. "Не надо этих жертв, сразу к прокурору". (тов. Саахов)
П.С.П.С. Извините за безграмотность, имею 2 вопроса:
1. Чей банк "Михайловский".
2. Кто вывел холопов на борьбу?