5299 посетителей онлайн

Путин – не настоящий правитель России, а марионетка Лаврова, – Кубилюс

Кубилюс о Путине и Лаврове

Еврокомиссар ЕС Андрюс Кубилюс выразил сомнение относительно того, кто сейчас реально принимает решения в российской власти.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в заметке еврокомиссара в Х.

Скрин Кубилюс

"Кто является настоящим хозяином в Кремле: Путин или Лавров? Как можно вести переговоры с Путиным, если после встречи Путина и Трампа Лавров публично отрицает все, что Путин пообещал Трампу во время двусторонней встречи? Возможно, Путин не является настоящим хозяином в Кремле?" - говорится в заметке.

Напомним, Жесткие заявления главы МИД РФ Сергея Лаврова ставят под сомнение перспективы мирных переговоров между Украиной и Россией.

Топ комментарии
+21
Виявляється, кінь керує кавалеристом. У кацапів усе так заплутано... Розуміємо сарказм єврокомісара.
показать весь комментарий
22.08.2025 10:02 Ответить
+13
Обоє рябоє - підори!
показать весь комментарий
22.08.2025 09:54 Ответить
+10
тобто тампона знов н@їб@ли ? ***** використав тамопна щоб показати що він не в ізоляції
показать весь комментарий
22.08.2025 09:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Мабуть правду кажуть,що путла вже давно нема.
показать весь комментарий
22.08.2025 09:53 Ответить
Живий. Вже більше 10-ти років живе на ранчо у Флориді. Політикою не цікавиться взагалі. Просто розважається.
показать весь комментарий
22.08.2025 09:55 Ответить
Ага, "путла вже давно нема") Та жодна розвідка світу цього не знає, чи приховують це на радість **********?
показать весь комментарий
22.08.2025 10:44 Ответить
Іноземні розвідки зараз фейкові структури як і їх армії
показать весь комментарий
22.08.2025 11:20 Ответить
Формально паРашею керує ФСБ-КГБ на чолі з патрушевим, але реально Китай
показать весь комментарий
22.08.2025 12:50 Ответить
Обоє рябоє - підори!
показать весь комментарий
22.08.2025 09:54 Ответить
Не плутайте ***** з "унилой лошадью", тобто сивим мерином, а їхня орієнтація, то такоє
показать весь комментарий
22.08.2025 10:27 Ответить
О, как! То ********* недавно сказал, что территории их не интересуют, им главное люди, которых нужно спасать. Я только не понял, почему нужно спасать только на Донбассе и в Крыму, а кто будет спасать у нас в Киеве на Позняках?!😆🥳🤪
показать весь комментарий
22.08.2025 09:54 Ответить
показать весь комментарий
22.08.2025 10:09 Ответить
тобто тампона знов н@їб@ли ? ***** використав тамопна щоб показати що він не в ізоляції
показать весь комментарий
22.08.2025 09:55 Ответить
кацапи в лаптях, от хто головний правітєль расєї!
голодний ніщєбродський успадкований кріпак!
раб, котрий молиться на царя за миску щєй і ненавидить свободу!
показать весь комментарий
22.08.2025 09:55 Ответить
Ого. Неочікувана версія. Залишилося з'ясувати,яка з п'яти копій маріонетка коняки.
показать весь комментарий
22.08.2025 09:56 Ответить
Виявляється, кінь керує кавалеристом. У кацапів усе так заплутано... Розуміємо сарказм єврокомісара.
показать весь комментарий
22.08.2025 10:02 Ответить
Дікіє нрави, сєр
показать весь комментарий
22.08.2025 11:28 Ответить
Обох на гілляку
показать весь комментарий
22.08.2025 10:03 Ответить
,,Смішалісь в кучу коні люди..."
показать весь комментарий
22.08.2025 10:13 Ответить
Точніше "коні, ху.ли..."
показать весь комментарий
22.08.2025 11:29 Ответить
У цього шотландського русофоба мені більше подобається про те, що мацква недаром була спальонная пожаром.
показать весь комментарий
22.08.2025 11:36 Ответить
Два воєних злочинці місце яких гаазький трибунал ,а краще ліквідація цієї паскуди ,ідеологія рашизму і "русского мира " має бути на звалищі історії ,як найбільше зло 21 століття.
показать весь комментарий
22.08.2025 10:13 Ответить
Кацапи ніяк не вирішать,хто буде сидіти в центрі на лаві підсудних в Гаазі.
показать весь комментарий
22.08.2025 10:29 Ответить
Класно Сцаря потролив. Але насправді це па-рашскоє національноє "Валять дурочьку".
показать весь комментарий
22.08.2025 10:23 Ответить
Добре, нехай молодший Вова лежить в Мавзолеї разом з Конякою
показать весь комментарий
22.08.2025 10:23 Ответить
Лаврік піди по тєліку виступи бо я там трампу намолов шо попало,вова та нема питань
І все, невже так вумно
показать весь комментарий
22.08.2025 10:26 Ответить
Кубілюс вже прямо натякає що таваріщ Калантарян керує двійником *********** роісі.
показать весь комментарий
22.08.2025 10:40 Ответить
Двійніка треба тримать на короткому поводку, щоб не зболтнув дурість.
показать весь комментарий
22.08.2025 11:03 Ответить
росіяни майже так і розраховували: наїпати вітькова і трампа (типу труднощі перекладу), а по факту не піти на жодні, навіть мікроскопічні поступки.

але те що європейці питають, хто головний - путін чи його обслуга - це ржач
показать весь комментарий
22.08.2025 10:43 Ответить
так там вже давно, змішались в кучу коні, нелюди...
показать весь комментарий
22.08.2025 10:44 Ответить
Лавров - сірий кардинал у рашкованів. Більшої дурні ще не чув. І звідки ці "кубілюси" беруться, а ще Єврокомісар ЄС
показать весь комментарий
22.08.2025 10:48 Ответить
А якщо допустить, що "Царя падменили!..." і " А царь-та - ненастаящий!..."??? І роль "путіна" грають маріонетки-двійники"? Тоді Кубілюс, виходить, ПРАВИЙ?! Адже в цьому випадку досить оголосить Путіна померлим - і всі гріхи навалить на нього... А той"колективний Путін" - "не при делах"...
показать весь комментарий
22.08.2025 12:07 Ответить
Так, смішно. Як я вже писав, а що всі світові розвідки про це не здогадуються? Або з якоїсь причини приховують, така собі колективна змова.)
Уявляю, Трамп, з усіма його амбіціями, вів переговори з двійником пуйла і про це не здогадувався. Чи це від нього приховали? Ну тоді Нобелевський лауреат Донні у великій дупі
показать весь комментарий
22.08.2025 13:19 Ответить
Є така штука - "дипломатія"... А в ній часто прямо не кажуть того, що є насправді, і з тих чи інших причин роблять "чавунну морду" та вигляд, що "так Є...". Ми, наприклад, робимо вигляд, що у нас президент - Зеленський, хоча насправді державою керує, всі ці роки, д"Єрмак......
показать весь комментарий
22.08.2025 13:28 Ответить
Згоден. Ну, так скажемо відверто, що ситуацію з Єрмаком знають і приймають наші партнери з країн ЄС. Якщо навіть екстраполювати сюди тему з двійником пуйла, що лишається в сухому залишку? Це усім вигідно. Чому? Не знаю, але логіка відсутня.
показать весь комментарий
22.08.2025 20:07 Ответить
Опубліковано на одному з ресурсів інтернету:

21.‎07.‎2025

Апарат федерального канцлера Германії Фрідріха Мерца отримав дані спеціалізованої розвідувально-аналітичної групи, які беззаперечно свідчать про те, що особа, що зустрічалась в червні 2021 року в Швейцарії на віллі La Grange з президентом США ніде більше не з'являлась, а особа, що зустрічалась з федеральним канцлером Германії Шольцем у лютому 2022 року є зовсім іншою людиною. По даним цієї ж групи серпні 2023 році ця особа перенесла операцію по трансплантації печінки в результаті чого розвинулась контрактура Дюпюітрена з зовнішніми ознаками накопиченням фіброзної тканини під різними частинами шкіри, як наслідок метаболічних змін у печінці

Є щось глибоко трагічне в тевтонській впертості Мерца, який всупереч усьому раптом вирішив перевірити опльовану усіми теорію "Путін помер" і тепер cидить в жаху тримаючи в руках беззаперечні докази цього ...Більше того, він тепер точно знає, що про це знали США, Китай, Японія і Великобританія. Біда зовсім не в тому, що "путін помер" біда в тому, що виявилось з системою влади можна робити що завгодно і не тільки в Росії ... "... wir können nicht mit Geistern sprechen"
показать весь комментарий
22.08.2025 19:04 Ответить
ты не исключаешь вариант при котором куило настоящий а страной правит група лиц из его окружения .И он будет делать то что ему говорят, в случае поражения зетники повесят его в случае победы обоготворят и отправят на пенсию. Кремляди заявили как то : после ***** будет новый *****! В полной фразе будет наверное .... а мы останемся
показать весь комментарий
22.08.2025 14:03 Ответить
Ти прислів"я українське, "Що "в лоб", що "по лобі"...", чув? Тут - те саме... У нас теж усім командує д"Єрмак, хоча документи підписує та державу представляє, "Блазень"...
показать весь комментарий
22.08.2025 14:11 Ответить
То твоя власна думка... Та й куди мені до тебе - тобі з "Великобританії" видніше... (подоляцької)...
показать весь комментарий
22.08.2025 15:13 Ответить
показать весь комментарий
22.08.2025 10:50 Ответить
кінь захопив владу і-га-га
показать весь комментарий
22.08.2025 10:51 Ответить
Невже кінь зірвався з привʼязі?
Але, думаю, що це тролінг.
показать весь комментарий
22.08.2025 11:10 Ответить
А ще лаврот не справжній кінь, він просто їсть овес і сере армянскімі лавашами.А ***** на кремлівському еподромі ставить не нього,а на агента хромий ,помаранчевий скакун додік.
показать весь комментарий
22.08.2025 11:22 Ответить
Якщо хтось не зрозумів - це такий "дипломатичний" регіт на всією "дипломатією" засрашки загалом і особисто на ******. Єврокомісар - це не нонеймний фрік типу мене. Це вже означає, що часи "любих партнерів" пішли остаточно...
показать весь комментарий
22.08.2025 11:26 Ответить
Справжній правитель паРаші - Китай. Який зараз торпедує договорняк Трампа з хлом, бо грає у свою гру.
показать весь комментарий
22.08.2025 12:26 Ответить
а от прикиньте, якщо насправді "путін вєчно будєт жіть" (як лєнін) ?

це досить новітня невразлива система керування, в якій ніхто нізащо не відповідає, бо доказів що "замість путіна двійник" - "нема ні в кого" (нібито)

американці вже 2 роки не знають що з цим робити : псєвдо-путін може й на кнопку натиснути, а окуповувати росію американці не хочуть

навіть якщо це уявна картинка = з усіх боків вона виглядає як досить ефективне російське ноу-хау

ну от єльцин був вічно бухий, і ніхто з притомних європейців чи американців не хотів мати з ним справу - а хто ж тоді керував росією ? спочатку путін був серед "сірих кардиналів", а потім і з путіним зробили те що з єльциним, тепер якийсь новий бортніков чи патрушєв робить те саме, прикривається "солом'яним бичком"
показать весь комментарий
22.08.2025 12:47 Ответить
Давно вже треба було ТАК ставити це питання ! Заразом - підкреслюючи справжніх бенефіціарів цієї війни !
показать весь комментарий
22.08.2025 14:34 Ответить