11629 відвідувачів онлайн

Чоловік напав із ножем на групу оповіщення ТЦК: один із військових загинув, іншого поранено

Чоловік напав на військових ТЦК у Харкові: є загиблий

У Харкові чоловік напав із ножем на військових ТЦК та СП під час заходів з оповіщення. Один із військових загинув, інший дістав поранення.

Про це повідомила пресслужба обласного ТЦК, інформує Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Після того, як старший групи оповіщення - військовослужбовець Збройних Сил України - представився громадянину, останній раптово напав на нього та інших військовослужбовців, застосувавши ніж.

Унаслідок нападу двоє військовослужбовців отримали поранення. Одного з них прооперовано, наразі він перебуває в лікарні. Життя іншого військовослужбовця, на жаль, врятувати не вдалося: попри проведені реанімаційні заходи, наш побратим помер від численних ножових поранень", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після нападу зловмисник втік та наразі перебуває у розшуку.

"Правоохоронні органи здійснюють заходи з встановлення місцеперебування нападника та притягнення його до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам загиблого військовослужбовця", - підсумували у ТЦК.

Топ коментарі
+33
Відео з бодікамери буде, щоб країна побачила морду вбивці і його щвидше затримали?
показати весь коментар
26.06.2026 09:08 Відповісти
+33
Ні, ТЦК повинні виконувати чинне законодавство та Конституцію , відповідно військові не мають права навіть підходити до цивільних, не кажучи вже про перевірку документів та затримання. Оповіщенням повинні займатися органи місцевої влади, роботодавці та Укрпошта, затриманням ухилянтів поліція , яку вчили саме для таких випадків.
Якщо держава порушує свої ж закони то громадяни будуть чинити аналогічні дії проти представників держави.
показати весь коментар
26.06.2026 09:56 Відповісти
+28
А ти хочеш?
показати весь коментар
26.06.2026 09:21 Відповісти

Завантаження...