6125 відвідувачів онлайн
5 447 15

Стрілянина біля ТЦ у Вінниці, є затриманий

У Вінниці 5 жовтня сталася стрілянина біля ТРЦ

У неділю, 5 жовтня, біля одного з торгових центрів у Вінниці між двома чоловіками виник конфлікт, який закінчився стріляниною. Як повідомляє Цензор.НЕТ, правоохоронці з’ясували, що між 31-річним місцевим мешканцем та 21-потерпілим стався конфлікт, у ході якого чоловік вистрілив з пістолета, попередньо пневматичного, в обличчя молодику.

За даними поліції, інцидент стався близько 16:10 на провулку Павла Корнелюка. Після повідомлення про постріли правоохоронці оперативно встановили особу зловмисника та затримали його у процесуальному порядку. Потерпілого оглянули медики, а зброю вилучили для експертизи.

За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України – "Хуліганство". Згідно із законом, нападнику загрожує до семи років позбавлення волі. Процесуальне керівництво здійснює Вінницька окружна прокуратура.

Раніше ми писали про те, що троє підлітків побили 13-річного школяра у Деснянському районі Києва. 

Топ коментарі
+6
Він встигне здриснути за кордон
показати весь коментар
05.10.2025 20:16 Відповісти
+4
Якже хочеться дожити і подивитись чим це все закінчиться. Сподіваюсь зеленого ублюдка лінчують
показати весь коментар
05.10.2025 20:06 Відповісти
+2
Ствол в кожну хату! Труна додається
показати весь коментар
05.10.2025 20:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якже хочеться дожити і подивитись чим це все закінчиться. Сподіваюсь зеленого ублюдка лінчують
показати весь коментар
05.10.2025 20:06 Відповісти
не стріляйте піаніста ,він грає чим вміє
показати весь коментар
05.10.2025 20:11 Відповісти
Він встигне здриснути за кордон
показати весь коментар
05.10.2025 20:16 Відповісти
Якщо років 20-25 ще проживете
показати весь коментар
05.10.2025 21:01 Відповісти
відчуття наявності пістолета у опонента по дискусії змушує бути ввічливим
показати весь коментар
06.10.2025 00:00 Відповісти
із за баби село палить ?
показати весь коментар
05.10.2025 20:09 Відповісти
Ствол в кожну хату! Труна додається
показати весь коментар
05.10.2025 20:31 Відповісти
Газові та гумово стріли? Купуй скрізь, ні довідки з дурки, ні паспорта не питають.
показати весь коментар
05.10.2025 20:44 Відповісти
На початку війни ніби збиралися легалізувати нарізне, включно з авто, де цей закон тепер?
показати весь коментар
05.10.2025 21:02 Відповісти
тепер вже не на часі...
показати весь коментар
05.10.2025 21:51 Відповісти
Похований разом з колишнім міністром МВС Денисом Монастирським.
показати весь коментар
06.10.2025 09:06 Відповісти
Невже, гройсман з кістіоном, щось не так у ТЦК медкомісію проходили, і воно того….
показати весь коментар
05.10.2025 23:11 Відповісти
Афігеть...Це ***********...Афігеть!
показати весь коментар
06.10.2025 09:29 Відповісти
Раніше ************ вважалися пара матерних слів в черзі, а зараз - постріл в обличчя...