4601 відвідувач онлайн
3 677 16

"АнтиКоломойський" закон очікують Конституційний суд і ЄСПЛ, - Малюська

Міністр юстиції Денис Малюська передбачає, що ухвалення закону про заборону повернення націоналізованих банків колишнім вкладникам оскаржать у Конституційному суді і, можливо, в Європейському суді з прав людини.

Про це він написав у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Банківський закон". Mission completed. Ну ок, не зовсім completed, попереду ще Конституційний суд та, скоріш за все, Європейський суд з прав людини. Але перший етап - пройдений", - написав Малюська.

Він нагадав про ключові позиції законопроєкту: суд не може винести рішення про повернення неплатоспроможного банку колишнім акціонерам. Якщо держава відібрала банк незаконно, то колишні акціонери можуть отримати грошову компенсацію, суму якої визначає міжнародна аудиторська компанія.

13 травня Верховна Рада ухвалила закон про заборону повернення націоналізованих банків колишнім власникам, відомий також як "антиКоломойський" закон. "За" проголосували 270 депутатів.

Партія "Батьківщина" пообіцяла оскаржити закон у Конституційному суді.

АнтиКоломойський закон очікують Конституційний суд і ЄСПЛ, - Малюська 01АнтиКоломойський закон очікують Конституційний суд і ЄСПЛ, - Малюська 02

Топ коментарі
+3
Три слова это всё, что надо знать об этом "законе"...."если отобрали незаконно"...занавес.
показати весь коментар
13.05.2020 14:33 Відповісти
+2
Малюська - продажная, дешёвая дрянь. И это позорище министр юстиции((((
показати весь коментар
13.05.2020 14:26 Відповісти
+1
Так отправьте коломойского американскому правосудию. Из камеры смертников, его заявление в еспч в никто рассматривать не будет.
показати весь коментар
13.05.2020 14:22 Відповісти

Завантаження...