9787 відвідувачів онлайн
1 945 22

Депутати "Голосу" хочуть взяти Стерненка на поруки

Депутати "Голосу" хочуть взяти Стерненка на поруки

Народні депутати партії "Голос" готові взяти на поруки одеського активіста Сергія Стерненка, якому суд обирає запобіжний захід у справі про умисне вбивство.

Про це депутатка "Голосу" Юлія Клименко написала у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Суд над Стерненком про обрання запобіжного заходу. Депутатський батальйон "Голос" готовий взяти на поруки", - написала вона.

Сьогодні Шевченківський районний суд Києва обирає запобіжний захід одеському активісту Сергію Стерненку.

Нагадаємо, пізно ввечері 24 травня стався конфлікт за участю колишнього керівника одеського "Правого сектора" і двох чоловіків. Стерненко заявив: на нього напали, коли він повертався додому з дівчиною. Активіст стверджує, що він відбивався і смертельно поранив суперника ножем у живіт. Ножові поранення - у самого Стерненка й у його іншого опонента, якого потім затримала поліція. Пізніше поліція відпустила другого учасника нападу на активіста Стерненка в Одесі, який проходить як свідок.

Цей замах був уже третім за рахунком: 7 лютого 2018 року він заявляв, що на нього вже здійснювали напад. Вранці 1 травня того ж року в Стерненка стріляли. Обох нападників було затримано. Поліція відкрила справу за статтею "умисне вбивство".

У жовтні кримінальні справи щодо нападів на ексглаву одеського "Правого сектору" Сергія Стерненка передано в Головне слідче управління Служби безпеки України.

11 червня 2020 року Стерненку повідомили про підозру в умисному вбивстві і незаконному носінні холодної зброї.

Топ коментарі
+6
Так само Медведчук захищав Стуса на суду. Стерненка не на поруки треба брати, бо він невинуватий, а нагороджувати іменною зброєю та припиняти тягати по судах.
показати весь коментар
12.06.2020 16:14 Відповісти
+6
Треба звернутись до профспілки найманих вбивць, вони мають допомогти. Професія більш небезпечна, ніж у космонавтиці
показати весь коментар
12.06.2020 16:18 Відповісти
+4
Депутаты хорошие, а лідер здався без бою.
показати весь коментар
12.06.2020 16:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Свого славка нехай беруть.
показати весь коментар
12.06.2020 16:06 Відповісти
Депутаты хорошие, а лідер здався без бою.
показати весь коментар
12.06.2020 16:08 Відповісти
повторение истории про гадю и партию "Родіна"
показати весь коментар
12.06.2020 16:10 Відповісти
У человека которого убил Стерненко осталась вдова и маленькая дочь! Мне так кажется куда человечней со стороны депутатов было бы оказать именно им хоть какую то помощь но о них даже никто не вспоминает! Носятся все как с поношенной торбой с тем Стерненком.
показати весь коментар
12.06.2020 16:11 Відповісти
Треба звернутись до профспілки найманих вбивць, вони мають допомогти. Професія більш небезпечна, ніж у космонавтиці
показати весь коментар
12.06.2020 16:18 Відповісти
Причем тут наемные убийцы? Были бы наемные убийцы было бы пуля из за угла. Гопники максимум! Хотя лично мое мнение что это вероятнее всего был обычный бытовой конфликт переросший в драку.
показати весь коментар
12.06.2020 16:23 Відповісти
а если тебе завтра стерно скажет что то были марсиане то что?!! то же сразу поверишь?!!
показати весь коментар
12.06.2020 16:24 Відповісти
А чого депутати від голосу Сороса не хочуть взяти на поруки житомирського стрільця? Той також заявляє що самооборонявся, і окрім слів факт самооборони більше нічим не підтверджується, так само як і у справі Стерненка.
показати весь коментар
12.06.2020 16:11 Відповісти
Так само Медведчук захищав Стуса на суду. Стерненка не на поруки треба брати, бо він невинуватий, а нагороджувати іменною зброєю та припиняти тягати по судах.
показати весь коментар
12.06.2020 16:14 Відповісти
А хтож у голоса щас главный запевала?!
Чи пэтро ещё не придумал?!
показати весь коментар
12.06.2020 16:17 Відповісти
А Порох вже і голосом замісць сцлавка командує?
показати весь коментар
12.06.2020 16:18 Відповісти
Хай Петю скомандує своїй власній дупі, щоб та нарешті прийшла до слідчих ГБР і він чемно отримав повістку на допит.
показати весь коментар
12.06.2020 16:31 Відповісти
тю який тупий хабіб,так Петро і прийшов до Бєні,а вона втекла з власного кабінету.Підозру мають видавати Бєня чи Холодницький
показати весь коментар
12.06.2020 16:35 Відповісти
а точно на поруки? із ситуації видно, що його не на поруки брати треба, а охорону йому організувати. він же сам на людей не кидається, лише коли треба захищатися.
показати весь коментар
12.06.2020 16:25 Відповісти
Коли на тебе організують охоту і 3 напади впродовж 4х місяців - я подивлюся на те, як ти будеш кидатися на нападників.
показати весь коментар
12.06.2020 16:50 Відповісти
я щось не бачу того комента, на який ти відповів? ти сам з собою говориш?
показати весь коментар
12.06.2020 18:21 Відповісти
то усе твої фантазії. нема такого. але у совків так є.
показати весь коментар
12.06.2020 18:55 Відповісти
Так, вибачаюсь, неуважно прочитав перший коммент.
показати весь коментар
12.06.2020 23:06 Відповісти
На поруки??? Певчий главарь сбежал,рейтинг опустился в Преисподнюю ,и чтобы его вытащить от туда(что невозможно) они готовы хвататься за любое...Кирпичный завод!--Я!..На стройку-Я!..Я!..Я!!!)))))))
показати весь коментар
12.06.2020 16:40 Відповісти
А что это такое депутаты "Голоса"?
показати весь коментар
12.06.2020 17:13 Відповісти
это нормальные депутаты . которые в подчинении у бабы Пепы и Пинчука .
показати весь коментар
12.06.2020 19:01 Відповісти