8754 відвідувача онлайн
4 866 34

У 120-мм боєприпасах у ЗСУ потреби немає, ними армія укомплектована, - Таран

Міністр оборони Андрій Таран заявив з трибуни парламенту, що українська армія повністю укомплектована снарядами 120 і 152 мм.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Що стосується наявності (боєприпасів. - Ред.), я не можу з цієї трибуни вам сказати, бо це інформація під грифом, але в 120-мм боєприпасах ЗСУ на цей момент не мають потреби, вони укомплектовані 120-мм боєприпасами. Тому ми їх не купуємо. 152-мм боєприпасів здійснюємо, дійсно, закупівлю", - сказав міністр.

Раніше головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов повідомляв, що в ЗСУ брак 120-мм мін.

"Ключова проблема - не закуплені мінометні міни 120 мм - основний вид озброєнь, найбільш видатковий на Донбасі. Коли з Києва приїжджають військові чиновники і депутати на фронт і запитують, чим допомогти, їм на всіх рівнях говорять - міни 120 мм і міномети. Всі кивають, але не робиться нічого. Так ось - жодної міни 120 мм і жодного міномета 120 мм досі не закуплено. Навіть в планах немає", - зазначав журналіст.

Топ коментарі
+20
Если воевать так как Вова ЗЕ, то запасов хватит на миллион лет, правда страна будет называться по другому...
показати весь коментар
17.07.2020 11:05 Відповісти
+13
За 6 лет войны они имеют тенденцию заканчиваться.Их во время покупали начиная с 2016 года.Выпускает эти боеприпасы кацапская ********* и еще бывшая югославия. Есть просроченные еще не утилизированные у Чехов и Поляков.Должны были с конца 19 года начать выпуск у нас ,но вы выбрали ,только надо перестать стрелять.Вот и результат.
показати весь коментар
17.07.2020 11:10 Відповісти
+11
СН веры нет, партия брехунов.
показати весь коментар
17.07.2020 11:02 Відповісти

Завантаження...