Гутерріш "найрішучіше засудив" масований ракетний удар Росії по Україні

Про це повідомив у п’ятницю речник Генсека Стефан Дюжаррік, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.
"Генеральний секретар найрішучішим чином засуджує широкомасштабний обстріл Російською Федерацією українських міст і населених пунктів по всій країні, у тому числі цивільних об'єктів та об'єктів критичної інфраструктури", - йдеться у повідомленні.
Генсек також вказав на загибель та поранення великої кількості цивільних осіб.
Нагадаємо, що в ніч з 28 на 29 грудня та вранці 29 грудня Росія випустила 158 ракет та шахедів по Україні. Внаслідок цих обстрілів України загинули 30 осіб, 160 дістали поранення.
Тепер спокійно спати піду
а Фуйло хай не спить
бо його рішуче!!! засцудили