7182 відвідувача онлайн
4 637 46

Гутерріш "найрішучіше засудив" масований ракетний удар Росії по Україні

київ

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш "найрішучішим чином" засудив широкомасштабні нічні атаки Російської Федерації на українські міста, цивільне населення та об’єкти критичної інфраструктури.

Про це повідомив у п’ятницю речник Генсека Стефан Дюжаррік, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Генеральний секретар найрішучішим чином засуджує широкомасштабний обстріл Російською Федерацією українських міст і населених пунктів по всій країні, у тому числі цивільних об'єктів та об'єктів критичної інфраструктури", - йдеться у повідомленні.

Генсек також вказав на загибель та поранення великої кількості цивільних осіб.

Нагадаємо, що в ніч з 28 на 29 грудня та вранці 29 грудня Росія випустила 158 ракет та шахедів по Україні. Внаслідок цих обстрілів України загинули 30 осіб, 160 дістали поранення.

Топ коментарі
+26
Нашему "лидеру современности" в ООН бы на работу устроится... Вместе с Гутерришем осуждали бы, один "решительно", а другой "потужно".
показати весь коментар
30.12.2023 00:12
+20
ну нарешті!!Дочекались!!
Тепер спокійно спати піду
а Фуйло хай не спить
бо його рішуче!!! засцудили
показати весь коментар
30.12.2023 00:12
+19
Ух яка рішучість
показати весь коментар
30.12.2023 00:11
Коментувати
Сортувати:
Добре, що тільки і суворо, це ж не ГАЗА…
Хоть скривився, як не заплакав…
показати весь коментар
30.12.2023 00:10 Відповісти
Ух яка рішучість
показати весь коментар
30.12.2023 00:11 Відповісти
Щось я не пам'ятаю, "найрішучіше" вже було, чи це щось новеньке з набору оонівських важелів впливу? 😏
показати весь коментар
30.12.2023 10:02 Відповісти
ну нарешті!!Дочекались!!
Тепер спокійно спати піду
а Фуйло хай не спить
бо його рішуче!!! засцудили
показати весь коментар
30.12.2023 00:12 Відповісти
Нашему "лидеру современности" в ООН бы на работу устроится... Вместе с Гутерришем осуждали бы, один "решительно", а другой "потужно".
показати весь коментар
30.12.2023 00:12 Відповісти
Аж легше стало так рішуче
показати весь коментар
30.12.2023 00:14 Відповісти
Ґутерріш зірвав оплески.👏
показати весь коментар
30.12.2023 00:14 Відповісти
За два роки війни ще ні разу не почули, що РФ має отримати справедливо-симетричну відповідь її діям...
показати весь коментар
30.12.2023 00:15 Відповісти
ЧИМ???
показати весь коментар
30.12.2023 05:50 Відповісти
"друг куйла " з ООН підтягувся,а на днях і касір грошиків куйла з Ватікану.щось подібне промовить...
показати весь коментар
30.12.2023 00:16 Відповісти
Вашу б потужну рішучість та в якесь корисне русло...
показати весь коментар
30.12.2023 00:16 Відповісти
Найрішучішим чином висловив глибоку стурбованість.
показати весь коментар
30.12.2023 00:16 Відповісти
хай далеко не відходить, тої ночі продовження нажаль.
я читав що московити ще 2-3 рази будуть пуляти
показати весь коментар
30.12.2023 00:16 Відповісти
О, як потужно!
показати весь коментар
30.12.2023 00:16 Відповісти
Не пердни в залі засідань від таких рішучих потуг!
показати весь коментар
30.12.2023 00:17 Відповісти
Добре що при рішучому засудженю в нього інсульту не сталося.
показати весь коментар
30.12.2023 00:17 Відповісти
Цікаво, скільки ступенів по силі мають занепокоєння та засудження у світовій політиці?
показати весь коментар
30.12.2023 00:17 Відповісти
Наступний рівень після НАЙРІШУЧІШОГО - НАЙМОЩНІШЕ...
показати весь коментар
30.12.2023 00:18 Відповісти
Блін, хоч не пишіть оце про «найрішучіше засудили», вже навіть стібатися з того зла не хватає…це ввійде в історію, якнайрішучіший цинізм
показати весь коментар
30.12.2023 00:20 Відповісти
якщо б з їхних засудиловок і озабочень - з двох,
був би хочя б один 155мм снаряд?
Україна вже мала б тей мілліон боєкомплекту який так потребує фронт.
показати весь коментар
30.12.2023 00:21 Відповісти
А скільки градацій цих рішучостей? Зараз найрішуче… що наступне?
показати весь коментар
30.12.2023 00:23 Відповісти
Стурбометр зафіксував гугол гігамеркелів, але шо з того?
показати весь коментар
30.12.2023 00:43 Відповісти
Гутерріш "найрішучіше засудив" ...
----------------------------------------------------
Да так, что пуйло уссался от смеха.
показати весь коментар
30.12.2023 00:48 Відповісти
Для такого навіть його "сратегічний чумуйдан" виявився не пристосованим
показати весь коментар
30.12.2023 10:07 Відповісти
Кулаченком стукнул по столу ? ножкой топнул ? если нет - это не то
показати весь коментар
30.12.2023 01:10 Відповісти
А если бы ишшо и пальчиком погрозил - тада савсем бы пуйло скукожился.
Это припасено на следующий раз, видать.
показати весь коментар
30.12.2023 05:53 Відповісти
Слава Богу, потужна рішучість це те що нам всім треба
показати весь коментар
30.12.2023 01:29 Відповісти
Генсек найрішучішим чином наклав у чемодан ху ...
Ймовірно це перемога, бо всілякі Х(у)-ракети більше не политять в наш бік
показати весь коментар
30.12.2023 01:52 Відповісти
Ого как !
показати весь коментар
30.12.2023 03:01 Відповісти
Класно, гутя перевершив сам себе. Уявляю яких то йому зусиль вартувало...
показати весь коментар
30.12.2023 03:41 Відповісти
Патужно засудив, такого ще не було в історії ООН! Трєпєщі расіюшка, бо Гуттеріш ще й не всі види стурбованості висловив!
показати весь коментар
30.12.2023 04:28 Відповісти
Маладець тов. байден!
Якби не той ОДИН ПЕТРИОТ, що вiн дав, то гутиеришу довелось би ще й брови насупити,
бо жертв було би бiльше.
А так вистачило поблаблаблакати.
показати весь коментар
30.12.2023 05:57 Відповісти
Старий непотріб.
показати весь коментар
30.12.2023 06:18 Відповісти
нічого, прийде Трамп поставить питання фінансування ООН
там дуже привабливий piece of real estate
викинути усіх нахєр та й перетворити на Trump Tower II
показати весь коментар
30.12.2023 06:22 Відповісти
прийде Гудеріан а з ним дядько Канаріс
фашистська Батьківщина хай квіте
показати весь коментар
30.12.2023 06:25 Відповісти
You know where they will go, right? Who is willing to invest a trillion dollars in building ports, airports, high speed trains, roads and bridges in Asia, Oceania, Africa, Europe, Latin America, not just promise, but really invest - and secure a foothold, and never leave. Who does not preach or lecture, who does not care whether you are a democracy or dictatorship, but just says: lets make some money together. And everybody listens. Everybody. So no, America cannot afford evicting the UN, for the new sheriff will come to town embarassingly fast
показати весь коментар
30.12.2023 06:51 Відповісти
Может - не может...ромашки лютики (поникли). И чытыо, это правда , шо Трампу - трында, до шерифов докатился(по умолчанию)?
показати весь коментар
30.12.2023 07:16 Відповісти
И шо тока с финно угром не сделает кристмас... Шо там считается национальным напитком венгров, часом не сливянка.... Неплохо бы получить всеобъемлющую консультацию от специалиста по этому вопросу... Кста, пани Софiя, зi святами Вас!
показати весь коментар
30.12.2023 07:10 Відповісти
иди ***** со своим осуждением.............................бесполезный *****.........................................
показати весь коментар
30.12.2023 09:38 Відповісти
Этот Гуттериш и его ООН - абсолютно ублюдочная, фарисейская, циничная и вредная организация, к тому же спонсор терроризма. Десятилетиями финансировала и кормила Хамас, там без проблем кривляются разные ублюдки, типа Небензи, Лаврова и другие террористы и ублюдки.
показати весь коментар
30.12.2023 09:53 Відповісти
про обеспокоенность и озабоченность
показати весь коментар
30.12.2023 09:54 Відповісти
Ну, сказати йому "іди *****" - це нічого не сказати.

А взагалі, шикарна посада для пенсіонера. Отримуєш грубе бабло і абсолютно ні за що не відповідаєш. То засудиш там когось "найрішучіше", то занепокоєння висловиш...
показати весь коментар
30.12.2023 10:18 Відповісти
Молодець. Ну. ну, ну! Насворився!!!!!
показати весь коментар
30.12.2023 10:24 Відповісти
Ножкой топнув?