7515 відвідувачів онлайн
9 645 59

Путін "зберігає відкритість" для переговорів з Україною, - Пєсков

Пєсков про перемовини із Україною

Речник російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що РФ нібито готова до переговорів із Україною.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Президент Путін неодноразово говорив, що Росія відкрита для будь-якого спілкування та діалогу з метою досягти тих цілей, які ми ставимо перед собою. Ми зберігаємо цю відкритість. Президент про це говорив неодноразово", - сказав він.

Нагадаємо, 14 червня диктатор Путін заявив, що українські військові повинні нібито вийти з тимчасово окупованих територій в межах адміністративних кордонів для "мирних переговорів" з Росією. Тоді РФ "негайно припинить вогонь".

Президент України Володимир Зеленський завив, що мирні переговори із Росією є нереалістичними, а мирна угода з РФ буде "пасткою", бо Путін порушить будь-яку укладену угоду.

Двоє ключових радників Дональда Трампа представили план припинення війни РФ в Україні, який отримав схвальну оцінку від колишнього президента США. Зазначається, що документ передбачає надання Україні військової допомоги лише тоді, якщо Київ вступить у мирні переговори з Москвою. Водночас США попередять Москву, що будь-яка відмова від переговорів призведе до посилення підтримки України з боку Вашингтона.

Володимир Зеленський згодом заявив, що переговори з РФ можуть вестись через посередників з різних континентів.

Топ коментарі
+28
**** нужна передышка. **** хочет заморозить войну по текущей линии фронта. Вброс про Запорожскую и Херсонскую область был сделан для "торга". Чтобы трампоны и прочие фашисты лепеновские могли сказать своему электорату, мол видите, **** хотело всю херсонскую область, а мы заставили его пойти на уступки и остановили войну по текущей линии фронта.
Московиты не стали бы даже заикаться про переговоры, если бы могли захватить Украину военным путем.
показати весь коментар
01.07.2024 13:48 Відповісти
+16
Сдать можно стадо покорных баранов, молчаливо согласных на оккупацию. Например, белоруссия.
В Украине решает народ и зермаки будут подстраиваться под народное мнение. Как бы кому не хотелось. Пока солдат в окопе не бросит автомат со словами "ой всё!", никто не сдаст Украину. Ни зенрмак, ни трампон, ни кто бы то ни был другой.
показати весь коментар
01.07.2024 13:56 Відповісти
+15
"відкрита для будь-якого спілкування та діалогу з метою досягти тих цілей"

Їх ціль - знищення України. І якщо Україна погодитсья самознищитися - то вокидьки готові нан це пристати...
показати весь коментар
01.07.2024 13:46 Відповісти

Завантаження...