Путін "зберігає відкритість" для переговорів з Україною, - Пєсков

Речник російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що РФ нібито готова до переговорів із Україною.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
"Президент Путін неодноразово говорив, що Росія відкрита для будь-якого спілкування та діалогу з метою досягти тих цілей, які ми ставимо перед собою. Ми зберігаємо цю відкритість. Президент про це говорив неодноразово", - сказав він.
Нагадаємо, 14 червня диктатор Путін заявив, що українські військові повинні нібито вийти з тимчасово окупованих територій в межах адміністративних кордонів для "мирних переговорів" з Росією. Тоді РФ "негайно припинить вогонь".
Президент України Володимир Зеленський завив, що мирні переговори із Росією є нереалістичними, а мирна угода з РФ буде "пасткою", бо Путін порушить будь-яку укладену угоду.
Двоє ключових радників Дональда Трампа представили план припинення війни РФ в Україні, який отримав схвальну оцінку від колишнього президента США. Зазначається, що документ передбачає надання Україні військової допомоги лише тоді, якщо Київ вступить у мирні переговори з Москвою. Водночас США попередять Москву, що будь-яка відмова від переговорів призведе до посилення підтримки України з боку Вашингтона.
Володимир Зеленський згодом заявив, що переговори з РФ можуть вестись через посередників з різних континентів.
Московиты не стали бы даже заикаться про переговоры, если бы могли захватить Украину военным путем.
В Украине решает народ и зермаки будут подстраиваться под народное мнение. Как бы кому не хотелось. Пока солдат в окопе не бросит автомат со словами "ой всё!", никто не сдаст Украину. Ни зенрмак, ни трампон, ни кто бы то ни был другой.
Їх ціль - знищення України. І якщо Україна погодитсья самознищитися - то вокидьки готові нан це пристати...