9856 відвідувачів онлайн
6 395 51

Кількість загиблих внаслідок удару по Дніпру зросла до 5 осіб, - Зеленський. ВIДЕО

Президент Володимир Зеленський прокоментував ракетний удар окупантів по Дніпру.

Про це глава держави повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

"Дніпро. Знову терористичні удари росіян проти нашого міста. Станом на зараз відомо про п’ятьох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Тридцять чотири людини постраждали, серед них дитина. Залучені всі необхідні підрозділи ДСНС, рятувальники допомагають усім, хто постраждав", - йдеться в повідомленні.

За словами президента, російський терор можуть зупинити тільки сучасні системи ППО та далекобійність нашої зброї.

"Світ може захистити життя, і для цього потрібна рішучість лідерів. Рішучість, яка може і мусить зробити знов нормою убезпечення від терору", - підсумував Зеленський.

Зеленський опублікував відеозапис на якому зафільмовано момент удару.

Читайте: Наслідки удару по Руській Лозовій на Харківщині: 3 особи постраждали, пошкоджено близько 20 будинків. ФОТОрепортаж

Російський удар по Дніпру зранку 3 липня 2024 року

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що у Дніпрі пролунали вибухи, пошкоджено один з торговельних центрів. Також зазначалося, що ворог атакував місто ракетами та ударними дронами.

Згодом стало відомо, що через атаку на Дніпро 4 людини загинули. 34 особи постраждали.

У Дніпрі 4 липня оголошено днем жалоби за загиблими внаслідок ракетного удару РФ по місту. За даними Повітряних сил, під час атаки на регіон було знищено 1 із 3 ракет "Іскандер-К" та ще 10 повітряних цілей.

Топ коментарі
+5
ВОНО все коментує та коментує, співчуває та співчуває .... і так вже третій рік.

Але цю бійню не припиняє, ловить ( за допомогою ТЦКгестапо та броньованих поліцаїв-ухилянтів ) та кидає нове "м'ясо" в цю м'ясорубку.

Вже всі навколо хочуть припинення цієї війни , яка зайшла в тупік ( з українського боку ) ... навіть Кремлівській Маніак хоче перемовин про заморозку , а ЦЕЙ зі своїм ЗЕшапіто тільки за продовження війни до нескінченності.

Як же ВОНО боїться відповідальності за скоєне у разі припинення війни!

Іди геть ,Вова, в свій Ерец Ісраель ... твої папаСаша та мамаРима вже там з травня 2022 рогу на гарній віллі з басейном у містечку Рішпон ( це для багатьох вже не таємниця ).
показати весь коментар
03.07.2024 14:13 Відповісти
+4
краще б ти по клавішам гримав
показати весь коментар
03.07.2024 14:09 Відповісти
+4
Що Ви зробили, аби цього не сталося ??? Чи Ви лише для того щоб канючити повсьому світу кошти, а потому невідомо куди їх дівати ( хоча звісно відомо куди ))). Свого часу війну парагвайський презік Лопес програв, але знищивши все чоловіче населення. В живих залишилося не більше 10% - немовлята, маленькі діти, каліки та немічні люди похилого віку. При цьому він втратив 40% землі і вбив економіку. Пройшло 150 років, а Парагвай так і не відновився, залишаючись найвідсталішою країною на континенті. p/s Дуже, дуже сподіваюся, що у нас такого НЕ ТРАПИТЬСЯ !
показати весь коментар
03.07.2024 14:35 Відповісти

Завантаження...