11742 відвідувача онлайн
1 354 1

627 дітей перебували в "Охматдиті", коли в лікарню влучила російська ракета, - МОЗ

Удар РФ по Охматдиту 8 липня 2024 року

Коли російська ракета Х-101 влучила в дитячу лікарню "Охматдит", там перебувало 627 дітей. Наразі 94 дітей перевезли з лікарні до інших медзакладів Києва.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, наразі 68 дітей залишилися на лікування у вцілілих будівлях лікарні.

Ще 465 дітей, які потребували планового лікування, обстежені, їх тимчасово виписали додому. З їхніми батьками підтримують зв’язок.

Крім того, за даними МОЗ, 8 маленьких пацієнтів зазнали поранень унаслідок ракетного удару по "Охматдиту", двоє дорослих загинули.

Раніше міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що аварійно-рятувальні роботи на території лікарні вже завершилися: 2 людини загинули, 32 поранених. 

МЗС України організувало візит понад 30 глав іноземних дипломатичних місій до місця ракетного удару по "Охматдиту".

Завантаження...