Корупція у Міненерго: Рада викликала у середу на доповідь міністра Галущенка

Депутати Верховної Ради викликали на 21 серпня главу Міненерго Германа Галущенка з доповіддю про роль міністерства в боротьбі з корупцією в енергетичному секторі.
Про це повідомили нардеп "Голосу" Ярослав Железняк та нардеп "ЄС" Олексій Гончаренко, інформує Цензор.НЕТ.
"Парламент підтримав рішення невідкладно викликати на завтра Міністра енергетики Германа Галущенка з доповіддю про роль міністерства у (боротьбі) з корупцією в енергетичному секторі", - зазначив Железняк.
Приводом для виклику Галущенка стали підозри НАБУ посадовцям з його структури, які оголосили за останній місяць.
Нагадаємо, 12 серпня НАБУ і САП спільно з СБУ та Київською обласною прокуратурою викрили чинного заступника міністра енергетики Олександра Хейла та трьох його спільників на одержанні неправомірної вигоди за надання дозволу на вивезення гірничо-видобувного обладнання з прифронтового району.
У той самий день Міненерго невідкладно звільнило заступника міністра енергетики Олександра Хейла.
А може і взагалі не прийде.
Бо він улюблений менеджер потужного менеджера ЗЄ. Йому можна все.