11172 відвідувача онлайн
3 255 21

Корупція у Міненерго: Рада викликала у середу на доповідь міністра Галущенка

У Раду 21 серпня викликають міністра енергетики Галущенка

Депутати Верховної Ради викликали на 21 серпня главу Міненерго Германа Галущенка з доповіддю про роль міністерства в боротьбі з корупцією в енергетичному секторі.

Про це повідомили нардеп "Голосу" Ярослав Железняк та нардеп "ЄС" Олексій Гончаренко, інформує Цензор.НЕТ.

"Парламент підтримав рішення невідкладно викликати на завтра Міністра енергетики Германа Галущенка з доповіддю про роль міністерства у (боротьбі) з корупцією в енергетичному секторі", - зазначив Железняк.

Приводом для виклику Галущенка стали підозри НАБУ посадовцям з його структури, які оголосили за останній місяць.

Нагадаємо, 12 серпня НАБУ і САП спільно з СБУ та Київською обласною прокуратурою викрили чинного заступника міністра енергетики Олександра Хейла та трьох його спільників на одержанні неправомірної вигоди за надання дозволу на вивезення гірничо-видобувного обладнання з прифронтового району.

У той самий день Міненерго невідкладно звільнило заступника міністра енергетики Олександра Хейла.

Топ коментарі
+18
Галущенко скаже, що це все російське ІПСО, насере на трибуну, покаже *** і задоволений піде.
А може і взагалі не прийде.

Бо він улюблений менеджер потужного менеджера ЗЄ. Йому можна все.
показати весь коментар
20.08.2024 14:30 Відповісти
+9
Йой, яка нєсподзянка🤔🧐😁 А хто-хто цього типу міністра рекомендував на посаду, а хто-хто одноголосно затверджував місцесидіння дупи цього рівного серед рівних з когорти клоунів зешоблойобли, ась😝😝😝😝😜🤪 Мудрий нарітъ ждьйот атвєта, как сааалавєй лєта 😝😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
20.08.2024 14:29 Відповісти
+7
показати весь коментар
20.08.2024 14:36 Відповісти

Завантаження...