9335 відвідувачів онлайн
3 321 24

Ми дуже чекаємо на приєднання Індії до спільного комюніке Саміту миру, - Зеленський

Зеленський сподівається, що Індія приєднається до комюніке Саміту миру

Президент України Володимир Зеленський провів переговори з премʼєр-міністром Індії Нарендрою Моді у Києві. 

Про це глава держави повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

"Питання закінчення війни та справедливого миру для України – це пріоритет. Сьогодні однією з тем нашої зустрічі з премʼєр-міністром Нарендрою Моді є саме Саміт миру – як ми можемо просуватися в цьому напрямку", - наголосив Зеленський.

"Ми дуже очікуємо, що Індія зможе приєднатися до спільного комюніке інавгураційного Саміту", - зазначив він.

Глава держави також повідомив, що вчора відбулася перша енергетична зустріч у форматі онлайн, яка є наслідком цього першого Саміту миру та етапом підготовки до другого Саміту.

"Ми дуже зацікавлені, щоб усі країни світу доєдналися до вирішення всіх криз, які створила ця війна. Енергетична зустріч — це великий прогрес. Далі у нас зустріч з продовольчої безпеки й гуманітарної", - додав Зеленський.

Топ коментарі
+17
показати весь коментар
23.08.2024 15:53 Відповісти
+14
воно не долбой*б, воно зароданець, колоборант і н*ркоман !!!

показати весь коментар
23.08.2024 16:10 Відповісти
+12
Ми дуже чекаємо на приєднання Індії до спільного комюніке Саміту миру

А дочекаєтесь, то шо: вдруг запляшут облака і кузнєчік запілікаєт на скріпкє?
показати весь коментар
23.08.2024 15:47 Відповісти

Завантаження...