ЗСУ знищили останній міст через річку Сейм у Курській області, - Братчук. КАРТА
Сили оборони України знищили третій і останній міст через річку Сейм біля Карижа в Курській області РФ.
Про це ввечері 25 серпня повідомив речник української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук, інформує Цензор.НЕТ.
"Автомобільний рух по всіх трьох мостах через Сейм оголошується закритим", - написав речник.
18 серпня повідомлялося, що українська авіація точними ударами знищила вже другий міст на Курському напрямку через річку Сейм.
Топ коментарі
+16 Бандерівець
показати весь коментар
25.08.2024 23:29 Відповісти Посилання +13 Гоша Фантомас #478094
показати весь коментар
25.08.2024 23:35 Відповісти Посилання +6 George Highbaud
показати весь коментар
25.08.2024 23:38 Відповісти Посилання 