10570 відвідувачів онлайн
15 939 35

ЗСУ знищили останній міст через річку Сейм у Курській області, - Братчук. КАРТА

Сили оборони України знищили третій і останній міст через річку Сейм біля Карижа в Курській області РФ.

Про це ввечері 25 серпня повідомив речник української добровольчої армії "Південь" Сергій Братчук, інформує Цензор.НЕТ.

"Автомобільний рух по всіх трьох мостах через Сейм оголошується закритим", - написав речник.

міст

18 серпня повідомлялося, що українська авіація точними ударами знищила вже другий міст на Курському напрямку через річку Сейм.

Топ коментарі
+16
Шо там з Покровськом ?!
показати весь коментар
25.08.2024 23:29 Відповісти
+13
та то таке...головне що втретє мост знищили
показати весь коментар
25.08.2024 23:35 Відповісти
+6
Очевидно, домовленість.
показати весь коментар
25.08.2024 23:38 Відповісти

Завантаження...