8312 відвідувачів онлайн
4 801 39

Україна хоче, щоб Індія "модерувала" перемовини з РФ, - посол Поліщук

Путін та Моді

Україна хоче, щоб Індія "модерувала" переговори між нашою державою та РФ щодо умов закінчення війни.

Про це заявив посол України в Індії Олександр Поліщук, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Bloomberg.

"Україна хоче, щоб Індія "модерувала" переговори між двома ворогуючими державами та використовувала свої зв’язки з Росією, щоб переконати Москву приєднатися до мирних переговорів", - заявив у вівторок Олександр Поліщук.

За його словами, Україна запропонувала Індії провести мирний саміт до листопада 2024 року з метою припинення конфлікту, втім поки неясно, чи погодиться Нью-Делі.

Посол також зазначив, що Індія повинна відігравати більш активну роль у припиненні війни Росії в Україні, якщо вона хоче отримати постійне місце в Раді безпеки ООН.

Нагадаємо, що 23 серпня президент України Володимир Зеленський провів переговори з премʼєр-міністром Індії Нарендрою Моді у Києві. Після цього відбулася телефонна розмова між прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді та диктатором РФ Володимиром Путіним.

Топ коментарі
+11
Модераторів сильно *****....
показати весь коментар
11.09.2024 14:16 Відповісти
+9
Хто давав право якомусь послу , коментувати ,що хоче країна ?
показати весь коментар
11.09.2024 14:24 Відповісти
+8
з перемоги над рашистом скотилися до умов припинення війни.... Оберіть ще модератором кимчихера
показати весь коментар
11.09.2024 14:20 Відповісти

Завантаження...